Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Infiltrator 40 respecti..

unseen

Öne çıkan mesajlar

25 stealth , 39cs , 29 thrust , 11 dw ve 25 envenom vardi level 39 da.

40 oldum , stealthi respect ettim auto trainleri almak icin.

suan 10 stealth 39 cs 29 thrust 25 envenom 11 dw var..

376 train point var..

cs vermicem artik.. fakat sorum su ben 48 e kadar stealthi auto traine birakmayi dusunuyorum. cok zorlanirmiyim?

48 den sora da hepsini stealthe vericem..

ne yapmaliyim acaba?

lvl 40 ideal specti nedir :)

sevgiler

[Bu mesaj unseen tarafından 27 Mart 2003 19:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar daha cok dusuk lvl bi inf im ama bir cok inf chari olan adamlar la gorustum.. mesela dariel arkadasimiz.. sole diyo: (gelen kutusundan alintidir..)
Ben hep stealth 39 u savundum çünkü 39 da slow fall un son aşaması geliyor. Böylece en yuksek surdan bile atladığında yaralanmıyorsun. ALmadığın taktirde atlayınca aldığın o küçücük damage bile senin kaçmanı engelliyebiliyor çünkü.

cabuk olen bir karakter icin bence stealth cok onemli...
Sosyal ağlarda paylaş

30 da gelen safefall şööle

Dun crauchondayiz Lord room'un oldugu kulenin tebesindeyiz
ben kalimayla oynuyordum siyanurle atlayalim mi muhabbeti oldu

atladik
benim HP bar nerdeyse yok oldu ama olmedim (0 safefall)
sianure'un 50% cani duruyordu (lvl 30 da gelen safefall)[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar benim orda savunduğum bir kalenin surundan atladıktan sonra damage alırsan 10 saniye kadar bir süre stealth olamıyacaındır yani atlayınca ölmemek demek deil kastettiğim. Yanlışmı bu? Benim hatırladığım kadarıylada ben 35 stealth le atladığımda ise damage aldığımdır. Bildiğimkadarıylada 39 da 0 damage la kurtarıyoruz. Buda yanlışsa belirtin bir itirazım yok.[hline]Umrae
Sosyal ağlarda paylaş

Birsey daha ekleyeyim. Thrust olan arkadaslar icin stealth i 35 ken 39 yapmak zor oluyor çünkü lvl 50 thrust still ini almak gibi bi mecburiyet hissediyorlar. Slash olan arkadaslar bu konuda daha rahatlar 50 yapmaları okadarda önemli olmadığından ellerinde bol puan bulunuyor. 39 zor bir sayı değil onlar için.
Bu arada slowfall (yada safefall) realm point kazandıkça artan stealth le beraber gelebiliyorsa (ki sanmıyorum) ne ala, onada diyecek birşeyim yok.[hline]Umrae
Sosyal ağlarda paylaş

Rvr de atlaman gereken yerler keeplerin archer kuleleri yada milegatelerdir.Buralarda ise lvl 30 da gelen safe fall ile 0 dmg alırsın.Ne stealthten çıkarsın nede stealth değilsen stealthe girme süreni etkiler.Ben bazen atlayıp havada stealth oluyorum hiç bir sorun olmuyor.Safe fall 4 için stealthi 40 yapmak anlamsız.Yine safe fall 3 ile cs vaultun ordan porta stone a atladığımda %60 falan hp gidiyor en fazla.35-36 stealth yeterli item ve rr ile 50 oluyor ve 50+ da çok fark eden birşey yok.İlla bir miktar daha hızlı yürüyecem yada biraz daha zor detect edilecem diye daha fazla stealth train edeceksenizde ülkemizde evlerimizde kullanabildiğimiz bağlatı seçeneklerinin hepsinde mutlaka yabancı ülkelerden bağlanan oyunculara göre exrtadan delay timemiz olduğunu unutmayın.Stealthimiz ne olursa olsun biz her zaman daha geç görecez diğerlerini ve o yüzden 50+ dan sonra gelen minimal stealth avanatajları bizler için pratik olarak yok.

Herkese iyi oyunlar.[hline]Ageon / Cleric / The Hun

Sianure / Infiltrator / The Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Genel bilgi olarak söyleyeyim bu oyunda experience point vererek train etmeden item yada rr ler ile yükselttiğiniz lvlda gelen kabiliyeti kullanabildiğiniz tek skill evenomdur.Albionun tüm claslarındaki tüm spec linelar için geçerlidir.Diğer realmleri bilmiyorum ama muhtemelen onlardada öyle.[hline]Ageon / Cleric / The Hun

Sianure / Infiltrator / The Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
stealth konusunda 1-2 şey söliim
50 üstünün az değil hiç faydası yok.
ama base skill in farkı var şöyle.
45+5 stealth li bi adam 36+14 bi adamdan stealth ken daha hizli yuruyor. ama bunu farkedebilmek icin birine stick olup denemeniz lzm. çok küçük farklar.

oyun her 3 sn de bir yenileniyormuş. bunu da heraldda okudum. yani bir stealther 3 sn içinde yanından geçerse 1. saniyeye denk gelmezse göremezsiniz.ilginç[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...