Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir tek ben mi login olamıyorum ?

Dorn

Öne çıkan mesajlar

Baktım kimse söylenmemiş burada. Bütün gece logging ekranında takılı kaldım. Wow forumlarında farklı realm ve ülkelerden birçok insanda da aynı sorun var. Gel gelelim tatmin edici mavi bir cavap yok (ilginçtir).

Var mı aynı sorunu yaşayan, nedir ki bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

repair.exe yi çalıştırıp denedin mi?

şu dün geceki pre-wotk dosyalarını indirdin mi? blizzard dl şeyi bazı kişilerde hata vermiş indirmemiş bişi belki bişiler corrupt olmuştur.

oyun içindeki WTF, cache ve interface klasörlerini cillop yapıp denedin mi?

not: bende bi sorun yok cart die giriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:
repair.exe yi çalıştırıp denedin mi?

şu dün geceki pre-wotk dosyalarını indirdin mi? blizzard dl şeyi bazı kişilerde hata vermiş indirmemiş bişi belki bişiler corrupt olmuştur.

oyun içindeki WTF, cache ve interface klasörlerini cillop yapıp denedin mi?

not: bende bi sorun yok cart die giriyor

yaptınmı ha cevap ver pis zenci!!
Sosyal ağlarda paylaş

Anevquemar. said:

yaptınmı ha cevap ver pis zenci!!

rofl!!

sonucu yazacaktım ama dayanamadım bu soru karşısında.

repair işe yarayacak sanırım 8-9gb kontrol ettikten sonra bişeyler indirmeye başladı. yalnız dl rate 0 ila 2 kb arası gidip geldiği için biraz uzun sürecek gibi.

durduk yerde dosyalar bozulmaz, serverlardandır diyordum. gel gelelim iki arada bir derede patchlemeye çalışıp saçmış sanırım arkadaş. işin ilginç yanı benimle aynı zamanda eşim de kendi bilgisayarından girememeye başladı oyuna. şimdi ona da repair çalıştırdım bakalım yazarım sonucu bitince.
Sosyal ağlarda paylaş

4fansites.com dan indirdim patchi. 992mb.

unzip yapınca içinden Installer Tome 2.mpq diye bir dosya çıktı. attım wow klasörüne ama değişen birşey yok.

bu arada 1 xp'li, 2 de vistalı makinada denedim yok bağlanamıyor oyun.

releaseden beri oynuyorum başıma böyle birşey gelmedi. nedir ne olabilir sizce ?
Sosyal ağlarda paylaş

güncelleme:

yaklaşık 2,5 saat önce bir deneyeyim dedim patch felan indirmediğim vistalı laptopum ile login olmayı. hop sorunsuz bağlandım. ne lag var ne bişey üstelik. emin olayım dedim gittim bi de benim eski xp'li desktop ile girmeyi denedim. bu makina üstelik patchi felan da indirmiştim. hop sonuç aynı. ne sorun ne lag.

gittim hemen ah'ye koydum beklemekte olan herşeyi satışa ve çıktım.

biraz önce tekrar denedim login olmayı, gene bağlanmıyor. eski sorun geri döndü. bu durumda sorun benim sistem ya da bağlantı değil belli ki. blizzden kaynaklanan bi sorun var. bu sorunu yaşayan bir sürü ülkeden bir sürü insan da var. ama bir çözüm, ya da en azından bir açıklama hak getire. bakalım ne olacak bu işin sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

tahmin ettiğim gibi ne sabah ne öğlen giremedim oyuna. akabinde öğleden sonra bir aralar laf olsun diye denerken hop bağlandı. bağlanış o bağlanış bu saate kadar sorunsuz çalıştı. bu çalışma konusunu patchli patchsiz xpli vistalı toplam 4 makinada denedim hepsinde de sonuç aynı bu arada. blizz yaptı arada bişeyler ama kendi de farkında değil ne yaptığının. hala bi açıklama yok forumlarında da zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...