Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2009

endless_night

Öne çıkan mesajlar

yahu ona bişi demiyoruz. geçen seneki oyunla hiç farkı falan yok diyenlere diyorum bunu çünkü geçen seneki oyun 2000 grafik motoruyla falandı yani bu sene gayet güzelleştirmişler. seneye ps3e yaklaşır her yönüyle diye tahmin ediyorum. öte yandan konsolda futbol her zaman daha zevkli bilgisaarda bi daha çıkarmasalar da olur yani bu kadar uğraşcaklarına
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:
valla hala fifa oynayan ve de onu da geçtim pes ten üstün olduğunu savunan arkadaşlarım var inanamıyorum. pes varken fifa de neymiş yahu???

pes 2 yildir durakliyor, bunu herkes biliyor. Ozellikle 2008 oldukca kotu bir surumdu cogu kisiye gore. Fiks varsayimlari burada tekrarlamayalim lutfen, pes3 - pes 6 arasi muthis oldugunu herkes biliyor ama fifa son yillarda cok iyi gelistirdi kendisini. Halen 1 numara degil kanimca ama be a proydu suydu buydu cok cok eglenceli kiliyor oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

pes 2008 in kötü bir oyun olduğu tartışılmaz (pes ler içinde tabi) ama nedir ki fifayı zevkli yapan? abi bir defa bir oyunda abuse edilebilecek hatalar olmıcak. misal fifa 2008. çapraz koş çapraz koş git ilerle diğer adamın seni yakalaması imkansız. ne kadar hızlı olursa olsun. çok fazla oynamadım, başka hata bilmiyorum ama vardır mutlaka bunlar gibi bir çoğu. çünkü fifa böyle bir oyun. pes in güzel yanı bu. misal bir maçta en zor da 5-0 yenersin, sonraki maçta aynı takımdan 5 yersin. pes in güzelliği burda. ayrıca abuse edilebilecek çok fazla şey yok. seviyorum ben pes i. 2008 i bile herhangi bi fifa ya on kez tercih ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

peste kaleciler topu rakip oyuncuların ayağına ne zaman çelmicek bakalım. yıllardır aynı hadise.

2. olarak geri pas yapıyorum kalecime, defansın en sonundaki adam. ama pası nedense 2 metre önüne atıyor ve rakip koşup alıyor. başka seçenek yok pasın gidiceği yer için ve halen uzunmu basmam gerekiyor pasa.

pes'te de çok fazla saçmalık var ama fifa cidden kendini çok geliştirdi. fifa 08 de güzel değildi bence. ama peste ilerliyemiyor. oyun durucak artık. eski hızlı güzel oyun ne hale geldi
Sosyal ağlarda paylaş

abartmayın, fifa 08 gayet güzel bir oyun, hatta online mode sayesinde pes'ten kat kat daha güzel. fakaaat, bu dediğim sadece konsol versiyonu için. fifa nedense bilgisayar versiyonunda yüzüne gözüne bulaştırıyo hep, rezalet bişey çıkıyo ortaya. fifya 08'in pc ve konsol versiyonunda dağlar var resmen. o nedenle fifa 08'e laf edenler pc versiyonunu oynayıp da söyledilerse bunları ben de katılıyorum (ki bilgisayar oyunları alt başlığında öyle sanıyorum) ama xbox veya ps3 de oynamadan pes ezer!!! moduna girmeyin (:
Sosyal ağlarda paylaş

2gün önce ps3 cafeye gittik 50 masanın 45-46sı pes oynuyodu birkaç tanede fifa oynayan vardı belki gerçekden kendini geliştirmiş olabilir ama insanların pese tercih etceği kadar iyi olduğunu pek sanmıyorum ama son zamanlarda kendi aştı fifa oda büyük bir gerçek yinede zamanı var fifanın daha :/
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynayamadım ama oynayan arkadaşların genel yorumu tabii ki de pes'in yanında lafı bile edilmeyeceği. 1-2 tane fifa manyaa arkadaşım var hatta bi tanesi fifa'nın pesten daha iyi olduğunu savunmuştu pc'de. o ikisi beğenmiş bir tek.

hep diyorum pes futbol similasyonuysa fifa arcade oyun olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...