Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

yarım bardak portakal suyu + Alka-Seltzer + duş + biraz kahve

neyse şimdi benim sorunuma gelelim.. abi 1000 kere yazılmış olmasına rağmen ne yapılacağı hâlâ yutopa giremiyom diyenleri ve verilen youtube adresinden alıntı dahi yapamayanları öldürmek istiyorum. biliyorum biliyorum bu yanlış olurdu ama allahım yarabbim bi google'dan arat işte. hiç bişi yapamıyorsan ultra ile gir di mi? adamları ralph wiggum'a benzetiyorum valla..

http://www.metacafe.com/watch/1026125/

bak sinirden soruyu unutmuşum.. öldürelim mi bunları cidden?
Sosyal ağlarda paylaş

opendns + host hedesi işte.. zaten artık herkese açmmışlar sanırım

o bitti yeni eblehlik imageshack'ten directlink alamama olayı.. yok adres okuyamamak ile eşdeğer bişi bak bu..

şimdi direct link'e bakıyoruz:
sonu 1171/clipboard011in0.jpg gibi bişi ile bitiyor..

bir de herkesin yapıştırdığı şeye bakıyoruz:
my.php?image=clipboard011in0.jpg
eşittir, soru işareti!! alakası yok!

nasıl bir beceriksizliktir çözemiyorum.. HLC tasarımı değil ki bu, alt tarafı bir link ulan!

yok azizim yok.. herkese bilgisayar verirsen olacağı budur. ehliyet gibi bilgisayar kullanma yetki kartları vereceksin sınavlar ile. beceremiyorlarsa nintendo wii falan oynayacaklar. ama onunla da internete girmeleri yasak olacak. bilgisayar dediğin böle elitist bir zümreye ait olmalı.. teknolojik değerlerimizi yeni nesil bir ahlak etiketiyle buluşturmadıktan sonra.. ee.. a.. hmm..

ya bak aklıma geldi hacı! zümre dedim de dansöz vardı. nası bi garıydı var ya.. UFFF! ilik ilik..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...