Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

oyun çok paspal geldi bana ya oynamaktansa diabloyu baştan bitiririm daha iyi en iyisi sileyim.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

battlemage çok ezik olmus oynanmıyo.Fighter karakterler çk güçlü.Mesela gladiator ile 1 saatte porto vallum un yarısına kadar geldim. BattlemAge ile 1 saatte anca porto valluym yolunun yarısına gelebildim... abuse[signature][hline]A.k.a Solid_Tr
SWGC account WinteR_Mage
SNN account SolidSNake.
Sosyal ağlarda paylaş

Crack isteyen kişilere bi öneri. Mega Games Forumunda okuduğuma göre, cd'leri iso olarak hdd'ye atmış adamlar. Daemon Tools v3.46, CD prot'un pas geçmesini sağlıyormuş sanırım. İki cd'yi de hdd'ye attıktan sonra, çalıştırınca (crack'leri uygulamadan) çalışıyor diyorlar. 1.5 update'i yaptıktan sonra bu şekilde çalışma olasılığı var. Ben şu an hdd'ye atma aşamasındayım, sonucu bildiririm. (NOT: Du'blade olayı ilk versiyonda yok gibi. 1.5'te biraz daha düzeltmişler diye duydum. Dark Elf'ler biraz daha rahatlamış sanırım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuç: Çalıştı.

Şimdi yaptıklarımı söyleyeyim, baştan, düzgün bir şekilde.

1) Daemon Tools v3.46 yükledim.
2) DT'de Emulation'ın altında RMPS seçeneğini seçtim (tick'li halde) (tray icon'da DT'nin simgesi yeşil oldu.)
3) CD1 ve CD2'yi bilgisayara yükledim.
4) CD1'i çift tıklayarak çalıştırdım.
5) "Official Sacred Website"a tıkladım.
6) Site açılırken, "Play"e bastım, tekrar CD verification'a başladı ancak geçip oyuna girdi.

Neden "Official..."a tıkladığımı sormayın, bilmiyorum. Sanırım korumasında bir sorun var ve bu şekilde bir bug kullanabiliyoruz. Bunlar Mega Game Forums'da açıklanmıştı, oradan öğrenip denedim.

İyi eğlenceler...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşlar bana battle mage de nasıl level 9 ken 200 damage verdiğinizi söyleyebilirmisiniz?. ben ilk baştao combo veren runeları anlamamıştım. satmıştım. yeniden bulabilirmiyim? ben hala fireball kullanıyorum ve 40 damage filanveriyo sanırım.

at üzerindeyken birbirine birleştirilmiş combolar oluyo hani 2000 gp ye birleştiriyonuz onlar at üzerinde kullanılmıyo? hangi skill ile kullanıyonuz en çok? ben spear mı kullanayım, battle mage staff mı yoksa sword mu? sword en iyi damage veriyo ama.[signature][hline]The Brigand

Hayat bizi değiştirmesin
Biz hayatıdeğiştirelim...
Sosyal ağlarda paylaş

1) Gold En zoru mu?
2) Gold açmak için import expor falan filan biraz açarmısınız bu işi.
3) Ben 1.5 ingilizce yamasını indirdim. Yama sizin kurulu olan versiyonunuzla uyuşmuyor diyor. Nasıl iştir bu? hadi dil farklı olsa tamam dicem ama aynı dl. ikisi de ingilizce.
4) Yukarıdaki soruların da cevabı pls :D[signature][hline]The Brigand

Hayat bizi değiştirmesin
Biz hayatıdeğiştirelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Level 32 Gladyatorum Hill Giantlardan devasa clublar buldum level 29 istiyordu neyse level 29 olduktan sonra itemi kullanamıyor karakter yani bu clubları gladyator kullanmassa kim kullancak...Bide dual skilli statsta verdıgı damageı vurmuyor onun yerıne two handed sword veya axe kasın daha manyak damageler verırsınız fıst of godla...Oyun bıtırdıkten sonra bırdaha oynatmıyor dıablo gene galip geldi hadi cumleten eyvallah...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar uzulerek soyluyorumki fist of god diye bi skill var sırf onu kullanıyorsun toplu koyuyor damageıde manyak yanı dıger skıllerı at cope gıtsın bu kadar mantıksız bı skıll dengesı sırf gorsel eglence ıcın dıgerlerını kullanabılırsın tabı charındakı skıll koyma yerlerı yeterse :) olmamıs Ascaron olmamıs cok calısmanız lazım bi Diablo olmak cok zor nerde o skill tree sistemi...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar herkes 3 tane herhangı rune(oyunda cıkan skıll ogreten tek karelık kagıtlar) 1 adet random kendınız ıcın 4 tane den de sectıgınız kendı char ınızın skıll ını verdıgını ve bu olayın mage amcalar (Combo yaptırdıgımız) tarafından yapıldıgını bılıyoruz dımı ...
(su skıll ı nasıl bulcaz bunu nasıl bulcaz tarzında bısıler gordum sanırım) ...
battlemage oynuyom ben rıng of ıce + meteor + fıreball gayet yeterlı ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

level 5 buçuk dark elf im :)
dual wield takılıyorum
combo olayını yeni öğrendim
4 lü combo yaptım ama henüz test edemedim 128 saniyede doluyor hahah :D

benim sormak istediğim bu dual wield ı aldım ben
her silah tipiyle oluo mu bu şu an dark elf in fist bladelerinden kullanıyorum da kılıçla falan oluyor mu ?[signature][hline]ya ya ye koko cambo ya ya ye eyoov
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben oyunun silah sistemini hiç sevmedim
tam oyunu bırakıyordum ki at aldım ve ulaşım kolaylaştı
bir anda oyun çok zevkli olmaya başladı
harita acaip büyük, güzel bir olay

oyunun 2d emeğine acaip saygı duydum eşek kadar yer gezdim %2 bile değil kimbilir daha neler vardır..

çok ilginç bir oyun[signature][hline]ya ya ye koko cambo ya ya ye eyoov
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...