Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camel

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

bilmiyorum daha önce dinledinizmi ama pink floyd, led zepplin yahut deep purple seven bi insanın rahatlıkla sevebileceği şaane bi grup ben şahsen hayran kaldım müziklerine.
1960 ların sonlarında kurulan bi ingiliz grup.
air born, fingertips ve earthrise isimli parçaları favorilerim, şimdilik.
tavsiye edilir, mutlaka dinleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel group ben seviyorum baya cok fazla sarkisini bilimiyorum ama 4 tane mp3 var ookadar[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon

[Bu mesaj canjovi tarafından 08 Nisan 2004 19:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

deep purple ve pink floydun(e tamam saykodelik de diyolar bazıları ama yani yapmayalım böyle şeyler kardeşim.. lütfen yani.) da progressive tarzda müzik yaptıını düşünürsek ...

gerçi hiçbi grup pink floyda benzemez, psychodelic olsun progresif olsun bencea..

ayrıca benziyo diye ben demedim ki :P
[signature][hline]ben olmuşum imza..

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 08 Nisan 2004 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

deep purple , led zeppelin ..... daha cok blues rock , classic rock deniyo ..... pink floyd da buna benziyen parcalari var onlar daha cok yeni soundlari da koyduklari icin ewt progrs de oluyo.[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

vaay camel severler gördükçe bi sevindirik oldum, harbi muhteşem bi grupmuş bi haftada 50 tane mp3 lerini indirdim dahada buldukça indirecem holeey.
ayrıca pink floyda falan benziyo ama daha çok benzedikleri bi grup bulamadım o yüzden onları yazdım yohsa pink floydun yeri apayrı janım.
neyse bol camellı günler dilerim.
yalnız air born parçası illaki inecek arkadaşlar, hemen lütfen sarılın kazaalara bakiim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...