Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms World Party

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

sexdrugsrocknroll said:
yükledim de
server da sizinle nası oynıcam
hiç çözemedim
multiplayer mı network mü hamachi yi nası kullancam bunlar güzel sorular. tek başıma oynuorum kendimi kötü hisediorum :D

oyun acildiginda cikan ekranda sol alttakini secicen. sonraki ekranda solda tcp/ip yazan butonun ustundeki resme tiklican. ona tiklayinca lobiye gelmen lazim. hamachi surumun dogruysa (1.0.1.3) ve firewall vb. engelleyici programlar kapaliysa solda oyunlari, sagda da lobide olan oyunculari gorebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler kusura bakmayın ya giremedim bi türlü odaya modaya beklediniz beni ama bomboştu etraf . Hamachi nin sürümü 1.0.3.0
wormsa hiçbi ayar çekmedim pcdeki tek şey nod32 windowsun engellemesi kapalı ama genede bişey görünmüo modem firewall mu yapıo onuda bilemiyorum ama giremedim sonuç olarak =( slickers sory bap
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bugün ben bunu oynayamıcam sanırım satış koyduklarım için özür dilerim elimde olmayan nedenlerden oldu trio slickers fırat oper senide bira sinirlendirdim ^^ hadi hamaciyi hallettim oyuna girdik dedim oh dedim bi baktım oyun siyah ekran ekran kartının update i var directx var ama bana bu oyunu oynamak yasak sanırım =(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...