Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DIABLO Multiplayer ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Aktif olarak diablo oynayan arkadaşlar varsa ip connection dan oynayabiliriz.Çok gaz oldum valla gittim diablo ve ek pakedini aldım yapılacak patch ler var mıdır arkadaşlar bir zahmet sölerseniz :) hadi bakalım bekliyorum mesajları :-P[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

yenı aldıysan 1.07 dır sendekı ...
1.09 var ve 1.10 versıyonları var ...
yanı 1.10 a update edebılırsın ...
cok D2 furyası dondu patıcıkte ama kanımca genel hava olarak 1.10 dan sonra herkes 4 cd lık bır cukur kazdı ve d2+lod u bır daha cıkarmamak uzere gomdu ...
1.10 beklentılerı karsılayamadı kanımca ...
ama aramazsan zaten lan yapacak bırılerınını bulamazsın belkı gaz olanlar olur ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

1.07 var şu an bende aynı versiyon olanlar varsa mp oynayalım...[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...