Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Yardım !!!!

Kiespo

Öne çıkan mesajlar

Beyler,örneğin ben WCG'den bir demo indirdim veya CPL'den izleyemiyorum konu nasıl açıp izleyeceğim değil onu biliyorum indirdiğim demoyu counter strike'ın içine atıcam daha sonra counter'a giricem console'u açıcam playdemo demoadı işte herneyse bunu biliyorum ancak !! Önceden indirdiğim her demoyu izlerdim şimdiyse demoyu açıyorum cannot continue model . . .neyse onuda anladım silah modelleri uyuşmuyomuş (biraz ingilizcemiz var) Bunu nası çözebilirim yani biryerde yaması felan varsa lütfen yarımcı olun !LÜTFEN YALVARIYORUM[signature][hline]Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs Cs
LİFE LİFE LİFE LİFE LİFE LİFE LİFE LİFE LİFE !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Default modellere geri dönersen izleyebilirsin. Demo izlerken deafult skinleri, kendin oynarken kendi skinlerini kullanabilirsin. Kendi skin dosyanı yedekle ve demo izlemeyi bitirdiğinde yedeklediğin dosyayı CS dizinine geri koy. Biraz uzun bir yol ama 2, 3 tık ile halledebilirsin. Default skinleri ise her hangi bir cs update dosyasından edinebilirsin.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...