Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Epic

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Arkadaşlar WArrior Epic Oynayanınız var mı bilmiyorum ama son yamasından sonra yaşanan sistem sorunu rezilliğini açıklamak bana düştü.

Son yamadan sonra Launcher dediğimiz programcığı her çalıştırdığımda makinamda mavi ekran çıkıyor "onarılmaz hata sistem kapatıldı" diyor. En son çıkan hayvan gibi ekran kartı isteyen oyunları bile çalıştıran bilgisayarım son yamadan sonra harddiskinde bad sektör oluşturmaya aday oldu.

Hem LG E500 laptop ımda hem de denediğim diğer PC lerde sorun yarattı. İşin ilginci çalıştığım devlet dairesine bakanlıktan getirttiğim 3 senelik Dell GX 270 pc de oyununun çalışmış olması. Bu yamayı yapan arkadaşlara sormak lazım bugün hangi PC de artık 478 pin anakart lardaki DirectX 8.0 Destekli On-Board ekran kartları var.

Yuh diyorum bu yamayı yapanlara . Bakın bakalım Türkiye sunucusuna lobby de kaç kişi kalmış_? Resmen çuvalladılar kardeşim. Allah tan bu ayın 15 inde maaş alıp özel promosyondan alacaktım iyiki almamışım. Bu kadar alelade şekilde test edilmiş bir yamayı piyasaya süren şirkettin ciddiyetinden şüphe duyarım. Varsa bir çözümü bence hemen ilan edilmeli yoksa Sayfalarca dolusu ilan verip o kadar türk GM çalıştıran bir oyun serverı başlamadan bitecek gibi.

Oynayan arkadaşlar varsa bu oyunu onların da görüşlerini almak isterim.

DERT2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...