Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

2 takım birden sahip oluyor oyuncuya. ama birinde oynuyabiliyor. onu anlaşmada belirliyosun.

co-owner durumda bir oyuncu almak istersen, 2 takımıda teklifte bulunman lazım. değerini yarı yarıya paylaştırabilirsin.

sadece biri kabul etmezse yada anlaşamazsan o takımla oyuncuyuda alamıyorsun.

bir nevi yatırım. sözleşme bitince 2 tarafta belirli tekliflerde bulunuyor ve yüksek teklifi veren oyuncuyu alıyor.

misal a takımı ile b takımı c oyunsuna sahip. a takımı 2m önerdi, b takımı 2.5m önerdi. b takımı oyuncuyu alıyor, a takımıda onun önerdiği 2.5m i alıyor.

ama 2 tarafta biz böyle iyiyiz seneye teklif yapıcaz diyebiliyor.

edit: kötü yanı karşı takımın teklifini bilemiyosun. yani seninki ile aynı anda açıklanıyor ve fazla öneren alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sofian feghouli'yı(tam olarak nasıl yazılıyor bilmiyorum) aldım baya potansiyelli iyi bir oyuncu değeride 7 milyon euro kadar.napaoli co-owner için 25 milyon avro teklif etti.şimdi ben bunu kabul etsem benim adam napolide mi oynucak bi dahaki teklife kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

bi kanat WB , savunma yaparken 4lüye dönüyor zaten , yapay zeka saolsun akıllanmış.

orta sahanın birisi de baya bi defansif. gayet güzel gidiyor şimdilik.. ama tabi takım iyi , oyuncular uygun olması lazım.

3lü savunma oynıyamaz öle kolay kolay her takım , 4lü oynamaktan daha zor - ki bence bu sebepten 3lü savunma tarih olmaya yüz tutuyor (bkz. beşiktaş ancak belirli seviyede ve uygun oyuncu bulabilince başladı oynamaya)
Sosyal ağlarda paylaş

Foggia ile ilk sezonu tamamladım. Ligi 15. bitirdim param da oldu ama yeni sezon başında en iyi oyuncularım büyük takıma gitmek istiyorum diye ayaklandı. Para var ama doğru dürüst adam gelmiyor. Gelse de maaşını veremiyorum. Kilit oyunculara bile en fazla 25k maaş teklif edebiliyorum. Benim için bu sezonun flaş transferi beleşe Bursasporlu Sercan' ı kapmam oldu.

Bu arada Gana' dan ayrılıp A.B.D.' nin başına geçtim. Daha derli toplu bir takım görüntüsü var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...