Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

tunch said:
mumu , neden hala anlamıyorsun "sana" bişey demediğimi? :) ayrıca malca çıkışımın malca olmayan kısmına bakarsanız , ben de 867 kere kurabilirsiniz demişim.. "sınırsız" demem mi lazımdı doğru olması için? :)

hala üstüne alınıyosan o çıkışına ona bişey diyemem tabi..

yok ne bileyim darkrider üzerime alındım dediğinden ona değil de bana dedin diye düşünmüştüm.

tamam o zaman sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sıcak sıcak yeni bir taktik tavsiyesi : oyuncuların mentality ayarları arasında çok büyük boşluklar vermeyin. en düşük ile en yüksek arasında maksimum 5 fark olsun. defans oyuncuları ile hücum oyuncularının da birbirleri arasında 1-2 tıktan fazla olmaması yararınıza.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
rewonder, kisaca kotuyum yetersizim ve istedigim gibi oynamadigi icin takim ve tum yildizlarim 10 cekmedigi icin begenmedim diyorsun?

si games sana kızmı ayarlıyo birader nedir bu azim :P kötü işte çok saçmalık var bende beğenmedim hehe
ama 3d maç motoru bence süper. hep fm ye 3d maç motoru koysunlar isterdim, koydular :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bende uzun boylu adam hobisi var ya. Güçlü,iyi sıcrayan ve uzun boylu adamları cok seviyorum. Böyle tüm adamlarım uzun boylu olucak. Havadan oynuycam. Orta kafa gol fln...

Fm 2006 ve 2007'de cok güzel taktikler oturtmuştum. Tim Cahill, Zigic'le fln. darmadağan ediyordum. Ama 2009 ve 2008'te bir türlü oturtamadım taktiği.

mesela ariza makukula gibi adamlar macta batırıyor. Tam tersinin olmasını istiyorum . Bu tip adamlardan nasıl tam verim alırım. Taktik'te yardımcı olabilirmisiniz (Formasyonu fark etmez) Hold up ball'u fln hep deniyorum...

Hep at gibi kosan oyuncu transferi yapmaktan bıktım :S . Oyun son 2 senedir dediğim gibi oyuncuların iyi performans verdiği bir oyuna döndü. acc, pace i yüksek olsun finishing , first touch'ı, dribb. istersen düşük olsun. Yinede iyi oynuyor. Yavaş ama finish. heading jumping str. balance vs.. i yüksek olan adamlarda hiçbirşey yapamıyorum

Yada ben taktiğini yapmayı beceremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Bende uzun boylu adam hobisi var ya. Güçlü,iyi sıcrayan ve uzun boylu adamları cok seviyorum. Böyle tüm adamlarım uzun boylu olucak. Havadan oynuycam. Orta kafa gol fln...

Fm 2006 ve 2007'de cok güzel taktikler oturtmuştum. Tim Cahill, Zigic'le fln. darmadağan ediyordum. Ama 2009 ve 2008'te bir türlü oturtamadım taktiği.

mesela ariza makukula gibi adamlar macta batırıyor. Tam tersinin olmasını istiyorum . Bu tip adamlardan nasıl tam verim alırım. Taktik'te yardımcı olabilirmisiniz (Formasyonu fark etmez) Hold up ball'u fln hep deniyorum...

Hep at gibi kosan oyuncu transferi yapmaktan bıktım :S . Oyun son 2 senedir dediğim gibi oyuncuların iyi performans verdiği bir oyuna döndü. acc, pace i yüksek olsun finishing , first touch'ı, dribb. istersen düşük olsun. Yinede iyi oynuyor. Yavaş ama finish. heading jumping str. balance vs.. i yüksek olan adamlarda hiçbirşey yapamıyorum

Yada ben taktiğini yapmayı beceremiyorum.

Eugene Seleznyov

al bu adamı. tek forvet yerden havadan her türlü çatır çatır oynuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

reksa o adamı biliyorum'da öyle takoz değil çevik bir oyuncu, ayrıca ucuz'da değil fiyatı. Al adebayor'u bitsin ozm :D
Birde ben sevmiyorum güçlü clublerde başlamayı o yüzden her yere gelmez o adam. Benim sorumun aradığı cevap makukula gibi adamlardan nasıl full verim alırım

Mumu'nun dediğini bir deniyim. Kanatlar hızlı ve iyi orta kesen oyuncular koyucam boyu önemli değil. Onun dışında tüm kadro uzun oyunculardan oluşturucam...
Sosyal ağlarda paylaş

pmden mail atın size mis gibi taktik postlıyım :) hem uzun boylu hem kısa boylu forvetlerini bayram yapsın , orta saha oyuncularınız işe yarasın , savunmada sorun yaşamayın.. vs vs :)

bikaç kişi daha deneyip başarılı olursa offical forumlara yollamayı düşünüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
pmden mail atın size mis gibi taktik postlıyım :) hem uzun boylu hem kısa boylu forvetlerini bayram yapsın , orta saha oyuncularınız işe yarasın , savunmada sorun yaşamayın.. vs vs :)

bikaç kişi daha deneyip başarılı olursa offical forumlara yollamayı düşünüyorum :)

kaç kaç kaç oynatıyosun tam olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:
tunch said:

kaç kaç kaç oynatıyosun tam olarak?

tam anlamıyla 4-4-2
Sosyal ağlarda paylaş

offical forumlarda neden 1 kişi bile bu şekilde görüş bildirmemiş o zaman azmo?

veya sega logolu kullanıcılar "düzeltilicek" benzeri mesajlar atıyor..

ilginç :D

ayrıca olay sadece "forward runs" verilen mc/amc pozisyonundaki oyuncular için geçerli , bütün iyi oynayanlar için değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...