Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Şimdi, bu FM GENİE Scout 09 yükledim. Bu programa göre Rüştü Türkiye'de ki en iyi kaleci.PA 170 CA 130 fakat neden bende çok kötü ?
Defansımmı sorunlu acaba.

8 yabancı oyuncum var. Bobo yu satıp kalede mi kullansam kontejyanı ?
Çözüm bulamıyorum.

İlkyarı bitti oyunumda ikinci yarıyı başlatamıyorm bu yüzden.İyi transferler yapmam gerek yoksa şampiyonluğu göremeyiz.

Gerçi şimdi alacağım çoğu kaleci uefa da oynayamayacak.Lig şampiyonluğunu çok önemsemiyorumda uefada yarı final final hedefim var. her ne kadar gruptan zor çıktıysamda =)
Sosyal ağlarda paylaş

münazara said:
Şimdi, bu FM GENİE Scout 09 yükledim. Bu programa göre Rüştü Türkiye'de ki en iyi kaleci.PA 170 CA 130 fakat neden bende çok kötü ?

ability grafiği şöyledir:

_ (Potential Ability)
_ _
_ _
_ _
_ _

Sonuç olarak rüştü de artık dede olduğu için current yani şu an ki yetenekleri potansiyelinden oldukça uzakta..

of çizemedim n şeklinde bir yaydı tepe noktası potential abilitydi. amaan
Sosyal ağlarda paylaş

Heh he :)

Newcastle'ı Khalid Al Hadji adlı sevgili başkanımın almasıyla parayı buldum ve deli kadrom oldu. Altyapı falan her tesisi süper yaptım, bütün staffı yeniledim imba oldu. Bi yığın genç yetenek var altyapıda harika, daha da buluyo scoutlarım. İlk sezon 2. oldum şu an liderim sona yaklaşıyoruz. CL'de çeyrek finale çıkmak üzereyim grupları 6da 6yla geçtim :)

Carling Cup'ta finalde Arsenal'e yenildim, Community Shield'ı aldım Manchester'dan. FA Cup'ta da şu an çeyrek finalde rakip Arsenal. Öyle işte çok eğleniyorum, takımda 91li adam banko oynuyo falan wonderkid dolduruyorum takımı :)
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş ile başladım, ilk sezon şampiyon oldum, avrupada save/load yaparak uefa finali oynadım, ikinci sezonun başlarında juventus'tan teklif geldi oraya geçtim, onları şampiyon yaptım, avrupadan elendim, şimdi fav. club'ım olan barcelona'dan guardiola'nın ayrılacağı söylentileri, beni alacakları söylentileri var, 3. sezona onun heyecanıyla başladım..

yani aynı takımla sürdürmeye çalışmak sıkıyo olabilir, maceralara atılın :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...