Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Akçaabat Sebat

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Bütün sene yatıyor dediğim yani bi hooijdonkla kıyaslayamazsın
Adam her maç ağır mağır diyolar koşuyo ediyo pas atıy ogol atıyo asist yapıyo
Pascal özellikle geçen sene yollanana kadar ahım şahım bi performansı yoktu
İlk geldiği sene tamam bjkde banko olmasada oynicak bi adamdı ama geçen sene naptı abi bi bize attı bi dinamo kiev e attı onları hatırlıyorum başka görmedim ben pascalı
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene adam futbolu 1 sene bıraktıktan sonra gelmişti abi neredeyse bitmiş bi durumdaydı geçirdiği hastalıktan sonra.

ondan önceki sene belki banko oynar diyorsun abi adam hooijdonkun yaptıklarını saydıklarını yapıyordu üstelik fenerin bugün sahip olduğundan çok daha kötü bir takımda. duran toparlardaki etkisi + hooijdonkun onun dışında PASCAL PASCAL PASCAL NOUMAAAA ONUMAA NOUMAA PASCAL NOUMAAA :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi biraz objektif bakın
Hooijdonkla pascalın eşit olan tek şeyi anca hava hakimiyetleridir oda boylarından
İkiside kaleyede,arkadaşlarınada kafayla iyi indiriyolar
Onun dışında duran top ustalığı var hooijdonkun ayrıca takımda bi lider yapısı var.Oyunu okuyup arkadaşlarını yönlendiriyor.Çok üstün bir asist özelliği var bi santrafor olarak bu sene 10 asist mi ne yaptı
Ve adam gibi bi adam yani duvara işemiyo maçta elini şortunun içine atmıyo ayrıca pascal kadar sempatik bi adam
Ama pascalın bu hareketleri taraftara hoş geliyo olabilir tabi onu bilemem
Ayrıca pascal geldiğinde bitmiş diyosun hooijdonk ondan daha yaşlı ve pascal geldiğinde 31 yaşındaydı galiba geçen sene
Hooijdonk bu sene geldi ve 33 demekki buda ayrı bi olay
Kendine bakmayı biliyo ve enerjisini ekonomik harcayarak sahada kendinden 10 yaş küçük durmadan koşan adamlarla mücadele edebiliyo buda tecrübe farkıdır
Yani pascal iyi adam olabilir ama allah rızası için şu hooijdonkla kıyaslamayın
Sosyal ağlarda paylaş

nonoş okumuyorsun yazdıklarımı herhalde :) hadi okumadın diyelim pascalın hastalıktan çıktığını bilmen gerekirdi diye düşünüyorum. nitekim medya çok üstüne gitmişti bi ara kulübün yok pascalın ölümcül hastalığı var yok futbol hayatı bitmiş vs diye. tamamen taraftar için alındı.

pascalın özelliklerine gelince 2 sene önce beşiktaşın maçlarını izlememişsin diyorum sadece.

daha önce de dediğim gibi hooijdonkun daha yararlı olduğu bir gerçek ama sen çıkıp da sadece hava toplarında etkileri aynı dersen olmaz. bu adamın en fazla 3-4 tane maçını izlediğini gösterir
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru çıplak gözle ve 90 dakka en fazla 5 maçını izlemişimdir pascalın fakat pascalın hooijdonktan iyi olduğu bi konu söyle
Çıldırıp kart görmek ve terbiyesiz hareketlerse tamam
Bunu medya yaptırıyo olabilir,hakemler teşvik ediyo olabilir ama hooijdonk yapıyomu kardeşim hakemler nizami golünü,%100 penaltısını vermiyo o gidip laf maf ediyomu yada millete tükürüyomu
Nedir bana anlat hasta olsada olmasada pascalın daha iyi olduğu bi olay
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne desem sen olmaz yok öle bişi demicek misin? niye soruyorsun ozaman.

ben pascaldaki hırsı kimsede görmedim. efsanevi bir leeds maçı bilirim herkes mal mal oynarken tek başına savaştığı en sonunda dayanamayıp çaktığı bitane.

bak işte açıkça söylüyorum o eski pascalın hoiijdonktan duran top dışında bir eksiği yoktu. o da çizgiden top çıkarıyordu. o da mücadele ediyordu koşuyordu. o da boğuşuyordu.

işte dediğim gibi pascalın oynadığı beşiktaşla bu seneki feneri karşılaştır. buna rağmen kaç maç oynamamasına rağmne ceza yüzünden 19 gol attı. eh böyle bir adamın futbolculuğuna laf söylenmez. duran top dışında hiç bir eksiği de yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

pascal die forum açsanıza ya
bize ne pascal dan adam başbakanına babafingoyu göstermiş ceza alıp beşiktaşa gelmiş biri Hooijdonk la bir tuttuunuza inanamıorum. milli maçta gördük Hooijdonk oyuna girdiinde bütün tribünler ayakta alkışladı nouma hayatında bi kere bile fransa milli takımının formasını giydi mi?
konuyu uzatmayın Fenerbahçe - Akçaabat Sebat topici[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca arkadaşımız yazmış
Pascal niye hayatında fransa forması giymemiş
Diceksin orda henry,trezeguet,cisse gibi yıldızlar var
E hollanda da bergkamp,nistelrooy,kluivert,makaay gibi yıldızlar var
Adam 50-60 küsür kere milli olmuş 20küsür de golü var
Eh..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nonos, 04 Nisan 2004 16:08 tarihinde demiş ki:
Hee yani pascalın o dediğin ilk senelerinde
Hooijdonk kadar efendiydi
Takımı sırtlayıp götürüyodu
Orta sahaya gelip pas dağatıyodu
Her yönüyle tam bir profosyonel di
Baya aynıymış hooijdonkla

abi lafı eveleyip geveleyip aynıy ere getiriyorsun. ben profesyonel demiyorum futbolculuğunu söylüyorum. evet takımı tek sırtında taşıyordu orta sahaya da defansa da geliyordu ama aps dağıttığını söyleyemem o takımda pas dağıtacağı yardımlaşacağı pek kişi yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

ha illa saçma sapan mantıkları tartışacağız diyorsun :) yine aynı şey profesyonel değil çünkü. fransa milli takımının ozamanki tdsi türkiyeye geldiğinde-adını ahtırlamıyorum- çok hırçın olduğu için almıyorum demişti. girse ilk 11 oynayamazdı tabiki okadar adamın içinde ama hooijdonk gibi yedek olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 04 Nisan 2004 16:10 tarihinde demiş ki:
ne alakası var senin kurduğun mantığın ya lol

letonyanın golcüsü de girdiğinde bütün tribünler tarafından alkışlanmıştı ama nouma milli takıma giremiyor omuzumzda taşıyalım letonyalıyı

ya senle neyi tartışıorum ben ya letonyayla hollandayı bir tutan biriyle futbol konuşmak yanlış[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...