Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorunlu Kızlar

EzerGecer

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş bugun çok sıkıldım bunaldım dedim. Yemin ederim 2 sayfa A4 kağıdı dolduracak kadar sitem etti laf söyledi sorunlarını anlattı. Yuh be kardeşim yuh hepsimi sorunlu kızların.

Hayır ufak tefek sorunlar tmm geçtimde arkadaş çok mu abartıolar nedir. Bi an kendimi dertsiz tasasız hissettim onca lafı duyunca.
Sosyal ağlarda paylaş

EzerGecer said:
En son söylediği;

said:
"Bak zaten dün gece ay tutulması vardı. Kova burcu olduğum için beni çok etkiliyormuş. Üstüme gelme artık istersen"

Bu üstüne gelme kelimesi varya yaptığım eylem sadece söylediği şeylere "Evet, hayır, peki, tamam, öyledir, haklısın" demek

abooo abi ben seni anliyorum varya öyle hatunlardan uzak durucaksin kacicaksin gördüğün anda
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
genellemeye hayır.
ama kızlar daha duygusal bu bir gerçek. sizin 1 cümlede söyleyip kapatacağınız bir konuyu biz 80 farklı cümleyle anlatıp başınızın etini yiyebiliyoruz ne yazık ki.

Aynen katılıyorum.O kızın sorunları özünde 2 tanedir,ama farklı yollardan anlattığı için oluyor 122 tane.E bir yerden sonra dinlerken de insan sıkılır.

Neyse kaderde varsa üzülmek neye yarar üzülmek.Onlar için sorun bugün vardır yarın yok.Değişken yaratıklardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...