Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar, kiskanc sevgili olayi cok karisik oldu, bidahaki seferi basitlestirecem, ama ozet su:

su anda oylama yapilacak. eger X olurse sevgili oyunu bitirmesi lazim olmeden kazanmak icin. bir sonraki tur olurse kaybetmis oluyor. olay bu.

oyun 2 kisi kaldiginda bitiyor, kisacasi GUN 3 - OGLEN oylamasindan sonra gg.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
iyide anti-townieler biterse oyun bitiyo yani seni ndedigin gibi ben anti-townie olsam ve ölürsem sen kazanamıyosun. bu da senin sadece oyunu kendi aleyhine çevirmek için yalan söylediginin kanıtı.

Şimdi yazılanların tamamını okudum, durum değerlendirmesi yapacağım. Her şeyden önce şu üsttekine cevap vereyim, şu anda anti-townie'yi öldürürsek, oyun bitmiyor arkadaşlar.

Kıskanç sevgili son linçte X kişisini tutturursa o da kazanıyor, yani üstteki tamamen geçersiz.

Az sonra tahminlerimi ve düşüncelerimi de paylaşacağım, bir toparlayayım da önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Su andaki senaryoyu söylüyorum ben siz toplamadan. beni kesersiniz elesso kazanır sonra elessonun sevgili oldugunu bildiginizden asterothu kesersiniz townierler + elesso kazanır.

2. senaryo asterothu keseriz Sadece 1 nötr kalırız diger oylamada zaten asterth anti-town çıkarsa sevgili kim belli. malum kişiyi keseriz sadece townieler kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...