Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life 2 (notrailer)

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Ben calistirdim, alfa olmasina ragmen full detailed grafiklere kadar acip 2-3 tane gercek missionu oynuyorsun.Hic büyük umitlere kapilma full detailda bile grafikleri (4xaa yi da actim yaninda) DOOM 3 ün yanina bile yaklasamaz, tek güzel yani fizik engine i olmus, objelerin hareketleri cok güzel ama grafik olarak agzinin acik kalicagi bisey beklemeyin sakin hayal kirikligina ugrarsiniz.Doom 3 ün 640*480 cözünürlükteki grafikleri bile kat kat daha kaliteli.Grafik olarak farcry a benziyor, eski halflife grafiklerini günümüz teknolojisinde renderlanmis halde ve detay olarak öyle düsünün daha ötesi yok...

H2 den inanilmaz grafikler (grafikleri güze baya hos yanlis anlamayin ama agziniz düscek kadar degil) degil sadece konu bekleyin.Doom3 ten ise vahset ve grafik bekleyin konu beklemeyin, gerci Carmack Doom3 ün cok derin bi konusu oldugunu söyledi son aciklamalarinda ama görmeden inanmak zor.[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 31 Mart 2004 19:13 tarihinde demiş ki:
hl2 de amaç her makinede çalışmasını sağlamak, doom3 te banane banane sistemi yenileyin mantalitesi hakim.

tam tersi doom3 te cok genis bi detay ayar secenegi olucak her makinede calismasi icin, ki sen ikisinide oynasaydin doom3 ün daha güzel grafiklerle daha hizli calistigini görürdün[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...