Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Led Zeppelin Easter Egg

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Az evel internette dolasırken bir rivayet okudum (bkz. www.efsaneler.com) bu sitedeki habere göre Led Zeppelin - Stairway to Heaven'ı tersten dinlediginiz zaman yeni bir şarkı ortaya çıkıyormuş. Ters çevirdim dinledim ve gerçekten şarkı sayılabilecek bir yapıt çıktı ortaya. Sözlerde bi anlam bulamadım fakat aynı habere göre sözler satanist anlamlar içeriyormuş ama o kadarını anlayamadım. Ters çevirip dinlemeyi tavsiye ederim.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz aratirin stairway to heaven reversed falan diye
coikan ilk sonuc direk ustune yazilmis bi yazi
I love satan gibi sozler varmis goya
yarin temiz kafayla bi daa dinlicem sozlere dikkat edip simdi gece ev halki uyuyo diye dinleyemedim tam.

Lutfen geyige goturmeyin konuyu, adam duzu ile tersini kiyaslayalim dememis.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

terse çevirmek için öncelikle mp3 ü wav a çevirmeniz gerekiyor bunun için acoustica ya da nero nun sound kısmını kullanabilirsiniz. Mp3 ü wav yaptıktan sonra onu bildigimiz windowsun soundrecorder'ında açın ve tepede effects ten reverse i seçin. daha sonra kaydedin ve mp3 e çevirin ses kalitesi yüksek bir şekilde dinliyorsunuz. Şarkı hoş oluyor fakat sözlerin anlamı yok.

Ilgili link Eger yanlış anlamadıysam şarkıda şeytani mesajların var oldugunun idda edilmesinin sebebi bir adamın insan sesini gitar sesine çeviren bir processor kullanarak şarkıya o mesajları yükleyerek yayınlamasıymış. Yanı o konu biraz yazış.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Sosyal ağlarda paylaş

abi şarkının 20 sn sini fln dinledim sonra aklıma ring filmi geldi orda da böle acayip editler fln yapıyolardı ya video ile. Baya tısrtım kapadım direk. :)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.
Sosyal ağlarda paylaş

pink floydun albümü eger oz büyücüsü ile aynı anda çalıştırılıp dinlenirse o zaman filmdende albümdende farklı anlamlar çıkartılıyormuş galiba... bi de öyle bi rivayet var ama o ayrı. albümün adı dark side of the moon.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Sosyal ağlarda paylaş

Pink FLoyd - Dark Sode of the Moon Synchronized Wiard of Oz diye bi dosya var kazaa da
Dark Side of Oz diyte aratinca bulabilirsiniz, bend e var hatta. O sey de ama Roger Waters kesinlikle kabul etmemi oyle bir sey yapmak istediklerini.
Bu Jimmy Page olayi da yeni cikan bir sey degil , neti biraz arastirin sarki ciktiktan 5 yil sonralrda ortalarda soylentiler cikmaya baslamis,[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm şimdi dinledim abi stairway i güzel olmuş harbi. :)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.anycities.com/user/uberkinder/stairwayback.html
çok enteresan bi olay
ben bariz izleyebildim yazanları

-Go Backwards, hear words sung
-I know it's in you.
-Here's to my sweet satan.
-I am the Bible, please spit on me. Oh, funny!
bunları dehşet verici şekilde anlaşılır buldum ya
çok ilginç valla[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...