Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ukraynalılar Çıldırdı!!!

Xærø

Öne çıkan mesajlar

azerbaycan, rusya, finlandiya, sırbistan, romanya, ukrayna ve belarusa gittim.

belarus ve ukraynada bayanlarin durumu iyi değil, beklentilerini verebilecek kişiler cok az, turkler ile bu boslugu doldurmaya calısıyorlar.

azerbaycanın kadınları bildigin kro, devamli abiye kıyafetler giyiyorlar. spor kıyafet kavramı yok.

sırbistan ve finlandiyanin kızlari en guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

ayıptır sölemesi geçenlerde yaptıgım bilimsel bi araştırmada enteresan bi arkadaşlık sitesi buldum. site enteresan bütün rus hatunlar türkçe yazılar yazmışlar infolara. kolpa mıdır lan bu ne böle diye daha derin incelemelerim sonucu sitedekilerin harbiden dogru oldugunu gördüm. e şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyorum habere.. rus ve ukraynalı arasında pek fark göremeyen şu bünye ne eylesin şimdi. bakmaya doyamadım siteye. siteninde adını vermiyorum tüm bilimsel araştırmam rezil olur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Whoops said:
ayıptır sölemesi geçenlerde yaptıgım bilimsel bi araştırmada enteresan bi arkadaşlık sitesi buldum. site enteresan bütün rus hatunlar türkçe yazılar yazmışlar infolara. kolpa mıdır lan bu ne böle diye daha derin incelemelerim sonucu sitedekilerin harbiden dogru oldugunu gördüm. e şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyorum habere.. rus ve ukraynalı arasında pek fark göremeyen şu bünye ne eylesin şimdi. bakmaya doyamadım siteye. siteninde adını vermiyorum tüm bilimsel araştırmam rezil olur diye.

Aynı siteden bakamışız galiba , ben de bi 10 gune belarus a gidicem , bi netten takılıyım kızlarla tanışıyım dedim . 3 tanesi turkce konustu benimle biri turkce ogretmeni cıktı :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...