Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

umut sarikaya

Popeye

Öne çıkan mesajlar

Bu haftadan (elcağızlarımla yazdım ama ben her hafta Uykusuz alıyorum imajı yaratıp belki kızlar hasta olur bu Umut Sarıkaya hayranlığıma düşüncesi için değdi...):

kıymalı

Bir operasyon var, tutuklu adamlar jandarma eşliğinde araçlardan iniyor.

Muhabir: Sevgili seyirciler büyük tabakta makarna, salata, soya soslu tavuk filan satan bütün kafelere gece girip oraları kır pidecisine çeviren bir çete kıskıvrak yakalandı... Hem az hesap ödemek hem doymak şsteyen, sevgilisi olan erkeklerden oluşan çete elemanlarının evlerine yapılan baskında bol miktarda kır pidesi ustası ve kürt böreği yapılmaya hazırhammedde ele geçirildi... İstanbul Emniyeti ve jandarmanın titizlikle yürüttüğü "Kıymalı" adı verilen operasyonun yurt çapında yayılacağı söyleniyor... Ben Orhan TV'den Orhan. Gelişmelerle tekrar beraber olacağız...

Sanık(düşünce): Ulan Melis bi vazgeçmedin şu körili tavuktan hellim peynirli salatadan bolonez makarnadan... Bak şimdi sen nerdesin ben nerdeyim...

Başka sanık: Çekmeyin mına koduklarım çekme lan!..

Şekili garson burç(yanında Özberk Börek salonundaki eleman da var): O gün her sabahki gibi nezih kafemizi açmaya gitmiştim. Kepengi kaldırınca karşımda pide tezgahını, pudra şekerini görünce düşüp bayılmışım. Allah güvenlik güçlerimizden razı olsun...

Arkadaki kızlar güruhundan biri(düşünce): Ne gereği vardı aşkım ben öderdim hesabı...

turizm

Yer turizm bakanlığı

Bakan: Burda biraz bacak görsek ne kadar etkileniyoruz ama, plajda o kadar bikinli mikinili kız görüyoruz, hiç etkilenmiyoruz, ne acaip dimi?.. Alışma meselesi herhal...

Diğer adam(düşünce): Tam ülkemizin turizm politikası yok diyecekken nasıl da damardan geyik açtı bakanım be... Ha benim bakanıma...

algida

Yer ev, bir çocuk buzdolabından çıkan buz kalıbına bakıyor, karşıda Algida fabrikasının camından bir adam gözüküyor.

Adam(düşünce): Her çocuk o sktiğimin plastik buz kalıbını eline alıp "Evde nasıl dondurma yapabilirim?" diye düşüncelere daldığında Algida'nın sahibi olarak bana rakip olacakdiye bi an öyle korkuyorum ki anlatamam. Ama sonra hemen geçiyor korkum.. Düşün düşün y.rrağımı bulursun dondurmanın o ulvi tadını... Kolay mı lan, trilyonluk yatırım yaptım ben!..

Çocuk(düşünce): Hmm Fanta'yı dondursam, kolayı dondursam...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...