Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye yasaklı (mı?)

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:
iyide nedeni yazmoyo ki hala burada

Kanunlar kampanya yapmalarına izin vermiyormuş, kuyruklu yalan.

Belki bir aylık bedava için olabilir (ki o bile değil, geçen yıl da vardı ressurection arkadaşa atmıştım, o da Türkiye'de, 1 ay bedava almıştım) ama 3x xp için hangi kanun kitabında yasak var merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece varsayım;
bu adamlar sonuçta amerikalı, adamlar aptal millete sahip, herşeyleri kriterlere uymak ve çok aptal bile olsa tüm bilgileri bulundurmak zorundular.
örn: amerikan arabalarında aynadaki yazı.

Burdan varsayımla bu adamlar promosyon yapabilmek için gerekli izine sahip olmaları gerekiyor. Bu her ülkede aynı, %100 eminim ki Türkiyeden yetkiliye ulaşamadılar veya istemediler. Bu sebeple bu hizmeti veremiyorlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama hizmet burada zaten vardı, kaldırıldı.

Hani şu connected ekranında takılma olayı vardı bir kaç ay önce, işte o sorunu yaşayan tüm ülkelere bu kampanya da kapalı (doğu avrupa ülkeleri vs).

Ayrıca tamam, 1 ay bedava olayı olmasın, 3x xp'nin hangi kanunda neyle ilgisi onu merak ediyorum. WotLK'deki değişiklikleri görüp yeni class açmak isteyen dolu insan var. Adamlar 2 günde lvl 60 olacak hem de 2 tane karakterle biz tin tin eski yola devam.

Tamam belki level kasmayı çok kolay yapmaları eleştirilebilir ama bir tarafta herşeye rağmen bunu 2 günde yapan insanlar varken biz onlardan 3 kat daha çok kasmak zorundayız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...