Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi arkadaşım bir kız

bao

Öne çıkan mesajlar

paparnoz said:

Efendim bu nokta çok çetrefilli bir nokta ben ebeveynlerin bilmesi taraftarıyım hani sevişme noktası olmasada bir şekilde hayatının çoğu şeyini bildikleri gördükleri tanıdıkları karşı bir cinsle paylaştığını bilmeleri her zaman kişinin kendisi için hemde ailesi için çok güzeldir. Yani yüz göz olmak sanki biraz ilişkileri karıştırabilir gibi gözüksede temele indiğimizde çok yararlıdır.
Yani benim kızım veya oğlum olsa erkek ve kız arkadaşlarını tanımak gerekirse de tartmak isterim. Öbür türlü kime kime dum duma oluyor tehditler küfürler telefonda rahatça ediliyor kalpler çok rahat kırılıyor hoş değil

anacım tanıştırma, anlatma demiyorum ki, olaylar "evi boşaltın sevişicem" netliğinde dönmesin diyorum ben sadece. tanıştırma, haberdar etmek başka şey, yüz-göz olmak değil ki.

neyse, dynun açıklamasını yapmış işte güzelce. evi boşaltsın ama esprisini yapmasın, denge budur :)
Sosyal ağlarda paylaş

bao said:
Dev said:
said:
öte yandan bao konusuna açıklık getirmek istiyorum. bence kendisi karşı cinsle hiç yakınlaşamamış, lise sonda öss'ye hazırlanan bir luzır. kendisi böyle şeyler tecrübe edememiş, gelip burda caka satıyor kendince. valla bak.

lan ben de diyorum bu adam neden sabahtan beri ad hominem yapiyor, argumanlari hakaret ve kisisele saldiridan oteye gidemiyor. hahahahaha

canım ya. ne çok sevinmiş lise son yeni bitmiş bi luzır olduğumu duyunca.

peki ya racta zayıf espiri yeteneğini konuşturmuşsa? ya senin yaşın kadar yıldır arkadaşsak? ya ikinci kez üni okumayı düşünmediğimden pek öss kovalamıyosam?

ama öbür türlü kendine yakın hissettin bi, kıyamam, sen öle bil.

ne kendime yakın hissedicem lan, çıplak koşsan otobanda, belki o zaman yakın hissederim. tipe bak hahaha. istersen 2. kez girmeye çalış, kapasite ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:
Nilep kızın 15 yaşını geçtiğinde gelip, bu topici okumanı rica ediyorum.

Okurum eğer buralar kalırsa, ben kalırsam da ciden değişmemeyi umuyorum. Böyle rahat olmaktan memnunum ben.

@Cthulhu: Abi izin derken tabii ki cidden izin değil ifade edemedim orada kendimi yani saçma sapan yasaklar koymam kızıma. Ha o baba evden çık olayını da yaparım yani. Bence sakıncası yok. Benimkilerle aramda öyle bir ilişki olabildiği için kendi çocuğumla da olmasında sakınca görmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok merak ettiğim şeyi anlatayım. Şu an kızın olmadığı için sordum kız kardeşin var mı diye. Kız kardeşin gelse abi evi boşaltın dese ne yapardın onu merak ettim. Ama kız kardeşin olmadığı için sorsam bile aldığım cevap beni tatmin etmeyecek. En iyisi kızın olursa 18 e basmasını beklemek.
Sosyal ağlarda paylaş

1. si kız kardeşim bana bunu diyecek cesareti bulamaz. Yaparmı yapmaz mı o ayrı mesele. Ama kız kardeşin veya kızın olmadan emin ol beni anlayamazsın.
Kızı veya kızkardeşi olan herhangi birisi gelipte kızım böyle dese evi boşaltırım diyen pati varsa elini öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hanginiz daha zengin? (:P)

Abiş seks bence herkesin yapması gereken birşey, bi ihtiyaç, normal birşey. Özgürce yaşanabilmesi lazım.

Kızım olsa da anlayamam çünkü bu mantığı asla anlayamadım ben.

Büyüyüş tarzımdan kaynaklanıyo yani patide nasıl büyüdüğümü anlattığım insanlar var. tellos bilir mesela benim gibi büyüyen birinin kızı olunca sizin vereceğiniz tepkileri vermesi mümkün değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...