Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iaayyyyyyyyyyy ıyyyyyyyy hrııııııııııyyyyy offffffffff acı çekiyorum hannan is ........ ıyyyy

Radical

Öne çıkan mesajlar

hippy_tarkan said:
diskoveride bunun daha ekstrem versiyonu var hatta geçen çölde kurbaga yemisti.

ultima survival o herif piskopat gerçekten. Hatta vizyona başlık açıcam kurbağa ne ki daha neler yaptı neler. Birde diyor ya tadı gerçekten iğrenç ama çok iyi protein sağlıyor. Hayatta kalmak için yemem lazım diye off içim ürperiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ha o ultima survivalda da fake yapmış adam

bi bölümünde çöl gibi bi yerde bir çatlağın üstünden atlıyor işte dikkat etmeliyiz susuzluk falan var burada hede hödö diye,

başka bir videoda birkaç kişi gitmiş otoyolu çekiyor arabalar falan ne bu derken bakıyorsunuz az aşağı indiriyor kamerayı, elemanın çöl diye keklemeye çalıştığı yer.

yutubdan aratın çıkar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:
Fly said:
devenin dışkısını içeni de vardı da

2girls1cup daha kötü be ? alt tarafı parmak kadar fare işte hayvana yazık sadece.

değil abi yemek yedim yeni çok iğrendim şu an.yavru bebe fare lan o sdf.iyi pembelerini yemiyo daha pis kusardım.

böcek falan yiyeni gördükten sonra pek etkilemedi :P
hatta şimdi çayımı aldım pasta falan yiyorum üstüne, çok şeker geldi fareyi lüp diye yiyişi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Neden 2 mans 1 cup değil gaymı yapmayı planlıyorsunuz paticiği ıyyyyyyyy hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bir an düşündümde kız arkadaş.........hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...