Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Body Building

narin

Öne çıkan mesajlar

said:
Revenant, 07 February 2004 01:24 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 06 February 2004 21:38 tarihinde demiş ki:
sanki yalan söylüyormuşum gibi bir cevap yazmış ona sinirleniyorum..

Yoo yalan soyluyosun diyen yok resimlerde cok ufak gosteriyosun o bakimdan..

13 yasinda zaten ergen oluyosun aynen yazdigim gibi.

küçük göstermek suç mu ? öyle küçük gösteriyorsun diyen kaç adam sopaladım ben haberin var mı :-)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 09 February 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
1,5 haftalık aradan sonra tekrar basladık body e. Baya yorulduk yıne ara vermek kotu oluyor. göğüs calısmak icin önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim. Üst göğüs calısırken baya zorlanıyorum. Yanı 30 kg lık halter bıle azıma mıcıyor . alt gogus kolay benc press ıse 40-45 kg arası seyredıyor. ust goğüs ıcın tavsiyesı olan varsa sevınırım.

masayı aşağa doğru yatır , ağırlığı tam göğsüne değilde biraz üstüne çek..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 10 February 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
said:
1,5 haftalık aradan sonra tekrar basladık body e. Baya yorulduk yıne ara vermek kotu oluyor. göğüs calısmak icin önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim. Üst göğüs calısırken baya zorlanıyorum. Yanı 30 kg lık halter bıle azıma mıcıyor . alt gogus kolay benc press ıse 40-45 kg arası seyredıyor. ust goğüs ıcın tavsiyesı olan varsa sevınırım.

masayı aşağa doğru yatır , ağırlığı tam göğsüne değilde biraz üstüne çek..

Narin o masadan tırsıyorum acıkcası . Yanı alet sakat gibime gelıyor. zaten üst göğüs de adamın bir yerlerınden terler akıyor. bırde o stres. 1.5 hafta ara verdik yine hamlamışız baya . 30-35 kg nın altında kalıyorduk a.k.a :) rezillik :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 11 February 2004 22:02 tarihinde demiş ki:
said:
narin, 10 February 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
said:

masayı aşağa doğru yatır , ağırlığı tam göğsüne değilde biraz üstüne çek..

Narin o masadan tırsıyorum acıkcası . Yanı alet sakat gibime gelıyor. zaten üst göğüs de adamın bir yerlerınden terler akıyor. bırde o stres. 1.5 hafta ara verdik yine hamlamışız baya . 30-35 kg nın altında kalıyorduk a.k.a :) rezillik :)

Valla sen sordun ben cevap verdim .. Alt göğüs desen çok yol biliyorumda , hatta ağırlık bile kaldırmadan çalışma yolu var ama üst göğüs olmass ..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

Abi body de önemli bir nokta keşfettim . GAZ.

Hareketleri yapıp aletleri kaldırmak icin gerekli. Body yapan bir kaç kişi vardı. Bızım 5-6 ıncı demire taktıgımız cubugu en sona takıp cubugada +10 kg koyarlardı . Gaza geldım. Lam herıflere yetmıyor neler kaldırıyorlar diye. O gunden beri bi gaza gelmişim. 1 hafta daha kassam kaldıracam yanı o agırlıgı . sımdı son demire takıp cekebiliyorum . haftayada 10kg daha takıcam :)[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 13 February 2004 11:00 tarihinde demiş ki:
Narin abi alt göğüs için dips mi yapıyorsun?

Bu kadar ... Zor ama en güzeli dips derim başka bişi demem..
Alt göğüs için en iyisi ...Ammaaaa dikkat etmek lazım yanlış harekette tricpes çalıştırmış olursun boşuna :)[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

Narin ve Ramses2 yardımlarınız ve önerileriniz için sağolun. benim şimdi sizlere sormak istediğim konu . ben bir haftadır deli gibi çalışmaya başladım . bicespler , tricepsler, bilekler filan acaip şişti her gün boyunca. bileklerimin ağrısından fılan duramıyordum ama nedense kas olayına gelince pek bir gelişme olmadı . bunun için direk olarak cok ağır agırlıklamı calısmam lazım. omuzlar baya gelişti. omuz u çok ağırlıkla baya kasıyordum bunlarıda mı öyle yapmak lazım şimdi.

Bu arada Dips nedir nasıl çalışıcaz. Üst göğüs için başka önerileriniz varmıdır. ben bır kaç gündür ayakta 30 kg ile calışmaya başladım üst ğöğüsü . Kelebek sadece göğüsleri birbirine yaklaştırrıp sıkıştırmak içinmidir yoksa üst göğüsede yardımcı olurmu ?

[Bu mesaj Deli333 tarafından 15 February 2004 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 15 February 2004 21:11 tarihinde demiş ki:
Narin ve Ramses2 yardımlarınız ve önerileriniz için sağolun. benim şimdi sizlere sormak istediğim konu . ben bir haftadır deli gibi çalışmaya başladım . bicespler , tricepsler, bilekler filan acaip şişti her gün boyunca. bileklerimin ağrısından fılan duramıyordum ama nedense kas olayına gelince pek bir gelişme olmadı . bunun için direk olarak cok ağır agırlıklamı calısmam lazım. omuzlar baya gelişti. omuz u çok ağırlıkla baya kasıyordum bunlarıda mı öyle yapmak lazım şimdi.

Bu arada Dips nedir nasıl çalışıcaz. Üst göğüs için başka önerileriniz varmıdır. ben bır kaç gündür ayakta 30 kg ile calışmaya başladım üst ğöğüsü . Kelebek sadece göğüsleri birbirine yaklaştırrıp sıkıştırmak içinmidir yoksa üst göğüsede yardımcı olurmu ?

[Bu mesaj Deli333 tarafından 15 February 2004 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]

Ağrı olması kasların çokça geliştiğinin belirtisi değil kasların yeni çalışmaya başlamasından dolayı ağrı yapmasındandır , hatta hamlıktan ötürü yeni çalışan kas grupları çok ağrır ilk gün yataktan kalkamayabilir insan..

Dips'i evde çalışmak nerdeyse imkansız , aşağı yukarı koltuk altı hizasında parallel bi yere sabit iki demir çucuk lazım , ayrıcada dips yapmadan önce baya bir göğüs çalışmış olman lazım..

Aksine kesinlikle yüksek kilolarla çalışman gelişmeni kötü yönde ilerler çünkü vücudun istemediğin yönde abuk subuk şişer ..
Gene ayrıca hep sölüyorum dinlemiosun vücut geliştirmek sabır ve zaman ister . İlk gelişmeleri min. 3. ayda görmeye başlarsın..

Valla kelebek olarak kastın nedir bilmiyorum , ancak tüm göğüs hareketleri masada çalışılınca max yarar alınır ben hayatımda hiç ayakta göğüs çalışmadım , çalışanada rastlamadım , ama ben rastlamadım diye "yoktur" diye bi kaide yok..

Tekrarlıyorum ; lütfen profesyonel birine danışın burda abuk sabuk şeyler öğrenip uygulamaya kalkmayın.Ağır şekilde sakatlanırsınız ![signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

Gulitamin nedir beyler bilen varmı? Yanı buda protein tozu gibi şişirirmi? bizim bi arkadaş almayı düşünüyor bende mı alsam dedim. benım öyle baya bi şişmeye ihtiyacım yok . zaten vucut yapısı baya kalıplı birde ondan alırsak duvardakı resimde oha dediğimiz adama döneriz :-p Gulitamin nedir kısaca bilen varmı?[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 15 February 2004 23:28 tarihinde demiş ki:
Gulitamin nedir beyler bilen varmı? Yanı buda protein tozu gibi şişirirmi? bizim bi arkadaş almayı düşünüyor bende mı alsam dedim. benım öyle baya bi şişmeye ihtiyacım yok . zaten vucut yapısı baya kalıplı birde ondan alırsak duvardakı resimde oha dediğimiz adama döneriz :-p Gulitamin nedir kısaca bilen varmı?

Hepsi aynı.. Aşşağı yukarı..
bknz:sayfanın başı
bknz:bütün thread
bknz:"100 kere yazdım" :)[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 17 February 2004 20:42 tarihinde demiş ki:
Ya basamıyom. Tricepsler ve bicespleri nasıl geliştiricem??
Not: Göbek varsa yada biraz ağırsanız asla Dips yapmayın. Yada zorlamayın iskeletiniz cıkabilir :)=

Bunuda yazdım yukarda ayrıca evde nasıl dips yapıosun çok merak ettim.. ? :)[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 15 February 2004 22:23 tarihinde demiş ki:

Dips'i evde çalışmak nerdeyse imkansız , aşağı yukarı koltuk altı hizasında parallel bi yere sabit iki demir çucuk lazım , ayrıcada dips yapmadan önce baya bir göğüs çalışmış olman lazım..

Yukarda gördüğün gibi dips yapmadan önce baya bi çalışmış olmaz lazım yazmışım.. :)[signature][hline]Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sıkılmadna yazacam.

Boy 1.83
Kilo : 76 - 78 arası bişey
Kas yapmam lazım 6 aya kadar filan .
2 aya yaklaştı gideli.
Bacak kası var biraz önceden.

Hocanın bize verdiği program

Dambılllarla kolları yana açma 3*12
Dambıllara kolları tek tek öne kaldırma 3*12
Yatarak dambıl 3*12
Yatarak kafa arkasına dambıl 3*12
bench press 3*10(45 kg)
alt göğüs 3*10(40kg=
üst göğüs 3*10(30 kg :) )
Sırta ağırlık çekiş 3*12

mekik 40*3
.

cok yemek seçerim. Yumurta sevmem . Hindi göğsü sevmem. tavuk sevmem. et sevmem.( 1 haftadır ızgara köfte yemeye başladım. yavaş yavaş :) ) Sebze severim taze olucak ama. Pilav cok yerim. Aynen kurufasulyede cok yerim. Düzenli kahvaltı yapmam .

triceps ve bicepsleri geliştirmem lazım . daha sonra göğüs işine girmeyi düşünüyorum :) bana güzel bir program yazarsanız . yemek dahil sevinirim.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...