Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Body Building

narin

Öne çıkan mesajlar

ya bende bi ara gittim 2 ay 2 ay 2 3 kere ama oss war bu sene diye birakmak zorunda kaldim ole adam akilli bisey yapamadim yani simdide 3 haftadir mekik calisiyorum sayisini bilemiyrcem ama artik bole 1 derece bile kalkamayacak duruma geldigim zaman birakiyorum gunde 2-3 kere yapiyorum 3 hafta olmasina ragmen yavas yavas toparlandigini hissediyorsun[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 03 February 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
benimde mrk ettigim bisey war bu baklvalari olanlar yaklasik kac ay calisip sahip oldular :p bide bana mekik i nasil calisiyim solerlermi sadece duz yapiyorum da

SAKINNNNNN. Sakın düz mekik yapma çok sakat dedi bızım hoja.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Jacabocan şöle anlatiyim sana bu karında baklava dediğimiz olay bi kere 3 çeşit bu bay ve bayanlrda değişir..
Erkeklerde genelde 4 veya 6 pack yani 4'lü yada 6'lı baklava dedeğimiz olay olur bayanlarda ise 2 veya 4 pack olur.(6pack'i olan bayan yokmu var misal "Cenit ceksın" :) )

Pack çıkarmak için özel programlar var onlar konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum ancak ondan önce bazı zorluklar var örnek vermek gerekirse türk olmamız ve türk mutfağına sahip olmamız baştan bir zorluk , genelde genetik yapımız yağ bakımından baklavaya pek uygun değil ancak baklava yapmak öncelikle kesilme diyeti denen diyeti uygulaman gerekir ki bunun içinde çiğ yumurtalar bir öğünde yenen 4 5 göğüs haşlanmış tavuklar filan var ..
Ben genede bilgin olsun diye söliyiğim bu programlarda 6 7 karın hareketi var (ör : yarım mekik , leg rase , ters mekik , yan çalışmalar vs vs ) hepsinden günde 1500 2000 tane yapman lazım..

Bu arada sorunu cevap veriyim çok uzattım .. : ramsesinde dediği gibi yarım mekik en yararlısıdır hatta masada çalışılırsa daha da yararlıdır..Yarım mekikte kollar çapraz şekilde göğse konur eller boyun hizasında boyunu çapraz tutar bel kırılmadan göğüsten kalkılır ve yatılır.Bu hareketin 2 yararı var birincisi bel ve boyun sakatlanmasını önlemesidir ancak 400 500 tekrardan sonra boyunda ağrı yapar ayrıca kolların karna baskı yapması sonucunda göbek erimesindede fayda sağlar..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 04 February 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
thnx bende baklava olaylarina su oss den sonra girecem de
simdilik bana yarim mekik yeter o zaman thnx digeri zahmetlizaten zaman ayiramam o kadar

Bende öss'ye hazırlandığım için spor'a hem ara verdim hem vermedim ; daha doğrusu evde çalışıorum nadiren gidebiliyorum spor merkezine.. Yardımcı olabildiysem ne mutlu..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 04 February 2004 02:53 tarihinde demiş ki:
ARakdaşlar o baklavaları çıkarmak için üstünüze 10-20 kg civarı bir ağırlık koyup öyle çekin mekiği.Baklavalar büyüyecektir.Daha sonrasındaysa diet+definisyon+çok tekrara abanırsınız

Aman arkadaşlar hoca olmadan böle şeyler denemeyin hem karna dumble filan koymayın çünkü başka ağırlıklar gerekir bu hareketler için sakatlarsınız bi yerinizi..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 03 February 2004 23:18 tarihinde demiş ki:
mümkünse yarım mekik yap,hatta crunch yap.

Ramses bu arada uzun süredir yapıyorum demişsin. Senın tavsiyelerin varmıdır bize? daha 1.5 ay oldu biz gideli .[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 03 February 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
benimde mrk ettigim bisey war bu baklvalari olanlar yaklasik kac ay calisip sahip oldular :p bide bana mekik i nasil calisiyim solerlermi sadece duz yapiyorum da

5-6 ayda yapılıyor sanırım . 1.5 aydır gidiyoruz omuz kol ve göğüsler gelişmeye başladı . hoja şimdi karın gelişmeye başlar dedi.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar öle 5 6 ayda baklava filan olmaz hatta ve hatta vücuttaki ilk gelişmeler 3 veya 4'üncü ayda orataya çıkar ...

5 6 ayda baklava olsaydı etraf Arnold la dolardı ..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 1 sene okulda yaptım haftada 3 gün yapıyodum 3 farklı mekik masası vardı,her birinde 25x6 yapıyordum sonra gününe göre ya çekmeli ya da itmeli aletlerrle çalışıyordum
Balon gibi şişmiştim hatta göğüslerimi aşşağı indiremiyordum:)

Amma şimdi göbek sarktı kaslar indi,2.dönem acilen dvm edecem[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 04 February 2004 21:39 tarihinde demiş ki:
Ahaha narin yapma bea . Belki göğüs ve karın icin cok calısman lazım ama 2 ayda bıle deli gibi kol +bilek vs vs yaparsın .

Git bu dediğini bi spor hocasına sor bakalaım amino asit bile alsan mümkün deil..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 04 February 2004 23:33 tarihinde demiş ki:
ya ben dayiyacam steroid, stechondrion, a46 lari kopekbaligi kikirdaklarini 6 ayda tam randiman ile accayip olacak

Sonra 1 ay gidemicen dedemden fazla sarkacan , göğüslerini sokucak sütyen bulamıcan :)[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Sosyal ağlarda paylaş

çalıştıktan sonra proteinli yiyecek tüketmenin bir zararı yok ama sanırsam değil mi ?

yani hap falan değilde, direk besin olarak almanın yararı olması lazım diye biliyorum[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar deneyimlerimi size aktarıyorum:D
1)Bir hedefiniz olsun,kendinize birini idol alın.
2)Vücudunuzun her yerini aynı ciddiyet ve ilgiyle çalışın.MEsela calflara gerek yok,göğüs yapmalıyım demeyin.
3)BESLENİN!Mümkün olduğunca çok yiyin.Tavuk-balık tüketin.Yumurta beyazı yiyin.Sütün içine soya unu katarak için(bir nevi doğal protein içeceği oluyor).Multi vitamin alın.
4)Bulk için mi definisyon için çalışacağınıza karar verin,ona göre çalışın.
5)Gösteriş yapacam diye kaldırabileceğinizden ağır çalışmayın.
6)HEr ay ölçülerinizi kontrol ederek gelişmenizi takip edin.
7)KEsinlikle iyi ısının.Yanlışlıkla bir yerinizi sakatlarsanız,hem spordan soğursunuz hem de 1-2 ay çalışamazsınız.
8)Setler arasında 30 saniyeyle 1 dk arasından fazla dinlenmeyin.[signature][hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...