Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HOMEWORLD 2

mountaindew

Öne çıkan mesajlar

11 deyim şu an, kusura bakma mesajını geç gördüm.

Şimdi 3 ten başladım üretime ... Flak Frigate'lerini ve Ion Frigate'lerini asla sayıca üstün olmadıkça o heavy missile ve attack frigatelerine saldrtma, bol bol pulse ship ve gun ship yap corvette onlar ben 9 pulser ve 6 gunla heavy filolarını deştim
hızlı saldrıyı 10 veya 8 interceptorla yaptım hep 4 bombacı tuttum onlarla bu frigatelerini deştim.
Tabi flak frigate ve ionlar sağ çıkınca sanırım sadece flak var o bölümde. Onlardan 6 - 8 tane geçirsen süper kolaylık sağlıyor. 4 te sen saldırmayacaksın bekleyeceksin...
resource collectorlarla toparlarken bolca corvette ve fighter bas hatta gun platformunda olsun birkaç tane işe yarıyorlar, düşman onları yokederken sen saniyeler kzanıyorsun.
O sana gelecek gelecek, dalga dalga. Dayanman lazım Sonra kesilecek işte o zaman anlaki savunma gücü kaldı anca...
tek tek bomberlarınla usul usul indir o detektörleri ama filon hep ana gemini savunmada kalsın.. Hatta resource kaynaklarında da savaşçıların beklesin..
Sonra kolayca geçeceksin
ama 3 ten gemilerle gelmen şart..

10. bölümde bentusilerin kendilerni feda etmelerini engellemek mümkün mü?

Çok uğraştırdı keeperlar ama carrier ve shipyardımla ana gemimi hep koudum ama çok fighter, corvette ve frigate kaybettim. Destroyerlerimle dövüyorum keeperları hatta dreadnaught um sağlam vuruyor, ama her gidiş gelişlerinde fulleniyor herifler nerdeyse...[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

ehh daha 3. bolumde yamuldum ya , ii ne guzel once yukardaki station'a geliyolar onları alıyorum , Sonra carrier geliyo onu alıyorum, sonra elemanlar geliyo marine frigatelerle sıcıyorum orda ehe napcam kısaca :)) (ha bu arada hw1 oynamadım .. Evet pi$manım)[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

3. bolumu gectim de 4 ne ole yaaa kesin sıctım gecemem de ben orayı :([signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok bende 3. bölümde 1,5 saat uğraşmıştım
sonra uyandım 3te bol bol interceptor bsatım , bu arada flak frigateler koydum shipyarda, ana gemimide götürdüm, şimdi oaly şu adam infiltratorlarla gelyor ya sen marine bas 2 tane, onlar korunsun
interceptorlarında gözün olsun heo ve "pause break" kullan, neyse ben space e basarak emir veriyoum genelde..

şimdi marinlerinle onun infiltratorlarını al bir baktın 4 marine tarzı gemin oldu, infiltratorlarlada yeni yolladıkların al, ama
flakların ve bomberların artçılara karşı korusun seni,
tabi researchten zırh sorna hız ve ateş gücü arttırmayı unutma,
ben öyle 20 - 30 dk da geçtim oha dedim. :)
şu an 13 filandayım 150bin resource var birikti[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi bomberlarla gidip assault takımlarına karşılık vermeyin bir işe yaramaz.
interceptorlar kalabalıkken güçlü bir vuruş gücü başlarda
şimdi interceptorlar takım1 b
bomberlar 2 olsun
8 interceptor
6 bomber var diyelim..
önce interceptorlar gitsin vagyr fighterlarını indirsin biraz sonra bomberlarla saldır, gemiler çoksa onların silah mekanizmalarını uçur zayıf ateş etmeye başlarlar, sona sakla filan

:)
3 bomberla kaç hevy missile ı kuş ettim bir bilsen[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 3. bolumde ben marine frig. yapmadım hic , 8'lik bomber grubu vardı onanrla direk carrierlara gittim, 1 ve 2 de 8'er likten inc. ler vardı onnarı da koruma amaclı bomberlarla gonderdim . Station'daki infil. frigateleri de pulsarlarla aldım ehe cok kolaydı da 4. bolum gecilmiyo nası gectiniz ? Gecen varsa ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 18 September 2003 02:14 tarihinde demiş ki:

bu arad p4 1.6 istiyor diye bir rivayet var bilesiniz :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
- adriann, aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn...

o neymiş be :( ben oynayamıyacam o zaman celeron olmaz mı :):):)[signature][hline]Etheria
HåD맩®
Where is Anatolia?
Sosyal ağlarda paylaş

4. bolumde dalga dalga mı geliyolar oyy ben daha ilk saldırıda yamuldum .. Pehh[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ayy simdi hw2 nin ikonun basmaya u$eniyorum gene foslicam diye :)[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...