Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vodkanın son kullanam tarihi olur mu?

Rock

Öne çıkan mesajlar

Gecenni bu saatinde bir arkadaşla böyle salak bir tartışma yapmak zorunda kaldım. Netten de baktım ama herhangi bir şey bulamadım. Smirnoff North denilen ürünün son kullanma tariği var mıdır yada bozulur mu? Şişenin üstünde herhangi bir yazı göremedim?
Sosyal ağlarda paylaş

Okada uzun bir süreyi kastetmemiştim. Ağzı kapalı kaldığı sürece 1-2 yıl dayanır mı? Evimde benimle yaşıt likör var. Salam olduğuna inanıyorum. 16 yaşındayken açtığımız sağlam çıkmıştı en azından. Ama o ev yapımı, bunlarsa fabrikasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
şarap durdukça kalitesi artmaz mı bea :S

yıllandırmalık şarap ayrı, geciktirmeden tüketmen gereken ayrı ama.

mesela annem almış bana geçen senenin başında, bişey olmaz yav diye içtim sirkeye dönmüş. baktım ocağa kadar için diyor. ffs.

Rock said:
Okada uzun bir süreyi kastetmemiştim. Ağzı kapalı kaldığı sürece 1-2 yıl dayanır mı? Evimde benimle yaşıt likör var. Salam olduğuna inanıyorum. 16 yaşındayken açtığımız sağlam çıkmıştı en azından. Ama o ev yapımı, bunlarsa fabrikasyon.

ürüne göre değişmeli ama.

20 30 yıl duran içki de var, benim bahsettiğim 1 yılda gg olan da.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Gecenni bu saatinde bir arkadaşla böyle salak bir tartışma yapmak zorunda kaldım. Netten de baktım ama herhangi bir şey bulamadım. Smirnoff North denilen ürünün son kullanma tariği var mıdır yada bozulur mu? Şişenin üstünde herhangi bir yazı göremedim?

abov fail'a bak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...