Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

horde için cyclone veya blackout battlegroup.

Fly

Öne çıkan mesajlar

Hepsini okuyamadım tekrar edersem kusura bakmayın.

Cyclone grubunda alliance ım. Özelliklerle AV lerde ezmekle beraber Stormscale in başı çekmesiyle birlikte arenadada alliance üstünlüğü var. Arenada olsa nolur demeyelim bununla birlikte alliance ın arenada çok deneyimi var. Gerçekten zorluk ve çekişme istiyorsan Cyclone battle group bunu fazlasıyla veriyor. Sabırsızsan asla gelme çok klavye kırdık =)
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok isim söylemişssiniz de kafam karıştı şimdi ahedfh

official forumlara bakmayı bıraktım, horde da alliance da ağlıyor kazanamıyoruz diye (aynı battleground için hem de heh) , seçim yapamıyorum.

bir addon vs ile 3-4 aylık bir süreçte x maçta % bilmemkaç galibiyet gibisinden verilere erişebilme imkanım var mıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
4Ever said:
Horde olarak hayatımda gordugum en ezik grup bloodlust

%bloodlust feci kotu, %0.1 fln herhalde horde win. bloodlustta 0dan gear kasanı elınden opmek lazım , sabır tası olmayı gerektırıyor..

0 dan gear kasma av honor farm la oluyor diger lerinden mark topluyosun ve bloodlust ta horde av kaybetmiyor.. eots a eksik başladıgı icin kaybediyor wsg win oranıda iyi bana göre ab başa baş. ally olarak eots da mı honor kasıyolar onu merak ediyorum aslında
Sosyal ağlarda paylaş

NeL said:
raistlinthewiz said:
4Ever said:
Horde olarak hayatımda gordugum en ezik grup bloodlust

%bloodlust feci kotu, %0.1 fln herhalde horde win. bloodlustta 0dan gear kasanı elınden opmek lazım , sabır tası olmayı gerektırıyor..

0 dan gear kasma av honor farm la oluyor diger lerinden mark topluyosun ve bloodlust ta horde av kaybetmiyor.. eots a eksik başladıgı icin kaybediyor wsg win oranıda iyi bana göre ab başa baş. ally olarak eots da mı honor kasıyolar onu merak ediyorum aslında

eminmisin bloodlustta oynadıgına ve horde olduguna. avlerin ancak cok kucuk bır yuzdesını alabılıyor horde. wsg win oranıda %20lerde fln herhalde baya iyiymis oran neyse zaten artık blackout/al'akirdeyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...