Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trip - hop

zeyir

Öne çıkan mesajlar

Tricky dinne
hatta maxinquaye albümünü dinnersen aftermath'i benim için iki kere dinne (buradan cd mi araklayan şahsa sesleniyorum insan düşmanına yapmaz be yuf!)
[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 16 February 2004 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 16 February 2004 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dönem çıkmış yanılmıyorsam 8 cdlik bir seri olan "The Rebirth Of Cool" vardı onnarı edinirsen cümlesi trip-hop compilation olmakla beraber züper gruplar keşfetmeni sağlayabilir.[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueNoir, 16 February 2004 22:54 tarihinde demiş ki:
hooverphonic demiş biri, jackie cane'siz olmaz
tricky'den de bury the evidence tavsiye ederim
zaten tricky eski massive attack elemanı bildiğim kadarıynan

tricki eski massiva attack elemanı olabilirmi bilmiyorum ama tricky ile massive attack2ın dueti var hatta karma coma olması lazım.[signature][hline] Nice boys don't get girls pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

evet öyleymiş.

Originally, Tricky was a member of the Wild Bunch, a Bristol-based rap troupe that eventually metamorphosed into Massive Attack during the early '90s. Tricky provided pivotal raps on Massive Attack's groundbreaking 1992 album, Blue Lines. The following year, he released his debut single, "Aftermath." Before he recorded "Aftermath," he met a teenage vocalist named Martina, who would become his full-time musical collaborator; all albums released under Tricky's name feature her contributions...[signature][hline]improper dancing in the middle of the street
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 16 February 2004 22:54 tarihinde demiş ki:
yukarıdakilere ben de kefilim

harbiden kefil olunacak şarkılar teşekkür ederim bu arada lemon jelly yi keşfettim hiç kimse tarafından tutulmuyomuş http://www.triphop-music.com/ dan araştırdıım kadarı ile..

baya bi isim buldum ama daha yarısını bile indirmedim hala araştırıyorum paso yueni şeyler çıkıyo ortaya müzie doymuyorum daha ii sini arıyorum hep :)[signature][hline] Nice boys don't get girls pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...