Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mew mew

Mew Mew Squad

Öne çıkan mesajlar

Üç günden beri, bir kapkara eşek sıpası ahırında bağlı duruyor diye her sabah yüreğim sevinçten hoplayarak uyanmaktan kurtulamıyorum. Feleğin nice ızdırabı beni çocukluğumun bu huyundan kurtaramadı. Bana yeni bir oyuncak aldıkları vakit, günün herhangi bir saatinde, ya dersimi okurken veya yolda yürürken oyuncak hatırıma geldi mi, içim sonsuz ve aydınlık bir ferah denizinin dalgasıyle dolup boşalırdı.

Alıntıdır

Yakup Kadri Karaosmanoğlu - Yaban(Sahife :134)
Sosyal ağlarda paylaş

Overseer said:
Üç günden beri, bir kapkara eşek sıpası ahırında bağlı duruyor diye her sabah yüreğim sevinçten hoplayarak uyanmaktan kurtulamıyorum. Feleğin nice ızdırabı beni çocukluğumun bu huyundan kurtaramadı. Bana yeni bir oyuncak aldıkları vakit, günün herhangi bir saatinde, ya dersimi okurken veya yolda yürürken oyuncak hatırıma geldi mi, içim sonsuz ve aydınlık bir ferah denizinin dalgasıyle dolup boşalırdı.

Alıntıdır

Yakup Kadri Karaosmanoğlu - Yaban(Sahife :134)

naaaptın sen be adam!
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
şu konuyu açan kimse ne mutlu olmuştur lan, egosu balon yapmıştır. hatta uyumuştur şimdi. bizde burda osuralım.
osurun..

o sıcak laptopu,serin yatağından kaldırmış,yumuşacık yastığına kafasını koyup,pembe hayallere içinde rüyalara dalmış olabilir.
osuruo da olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...