Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cake,Kent,Polaris,...

arian

Öne çıkan mesajlar

Cake,Kent,Polaris ve bunun gibi gruplar hakkında bilgisi olan var mı?Ne tür müzik yaparlar,popüler şarkıları,nereliler,albümlerinden en iyisi hangisi,vs... gibi biraz aydınlatırsanız sevinirim.Ben neden kasıp bakmıyorum derseniz ingilizcem olmadığı için birçok siteden araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım.Ama yardımcı olursanız sevinirim...[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 13 February 2004 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 14 February 2004 02:34 tarihinde demiş ki:
kent - music non stop
guzel parcadir

aaaah ah o şarkının çok özel yeri vardır bende,güzel şarkı..

bu arada Kent İsveç'li modern rock grubudur..

(çok bilgilendirici bi msj oldu :))[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

kent sahsen favori gruplarimdan biridir, sarkilarini kendi dillerinde ve ingilizce olarak soylerler, isola ve hagnesta hill albumleri bende var cok cok cok basarililar gercekten, music non stop'tan baska kevlar soul ve ozellikle little ego(ya da stop me june) sarkilari superdir
cake kent'e gore daha neseli kalir
digerini bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

kent kent kent
ayrıca if you were here-stay with me-velvet şarkılarında döktürmüştür...dinlemeli

cake kendine has bi gruptur karakteristik gitarları,trompet ve kesinlikle orijinal vokal öne çıkar
eğlencelidir ironiktir
friend is a four letter word gizli başyapıtlarındandır

polaris pete&pete in müziğini yapan ve bunları bi albumde toplayan grup daha fazlası meçhul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...