Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlık yazamadım :(

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

''Aslında bu yazıyı neden yazdığımı bile bilmiyorum..
Neden yazdığımı bilmediğim gibi ne yazacağımıda bilmiyorum..
Sadece içimdekileri bir yerlere dökmem gerekiyor belkide..
Belki biraz acı içericek bu yazdıklarım belkide biraz sitem..Belkide sadece öfke...sadece öfke...
Garip gelmeye başladı bana bu hayat,aslında sadece hayat değil insanlarda garip anlayamıyorum artık yaşananları takip edemiyorum konuşulanları..Bazen düşünüyorum yanlışmı anlıyorum diye? Sonra tekrar tekrar gözden geçiriyorum yaşanları,konuşulanları..Ama aynı sonuça varıyorum.Ama şimdi tekrar düşündümde,evet evet hata benim sanırım.Tanıyamıyorum insanları,anlayamıyorum yaptıklarını,takip edemiyorum konuştuklarını.Nasil anlatsam bilemiyorum hissettiklerimi.Kızıyorum kendime nasıl aldanırım ben diye..Daha dün gibi aklımda konuşulanlar,paylaşılanlar kısacası bütün yaşananlar..Aslında beni garipsetende canımı acıtanda bu.Yaşanmışlık...Yalan bir yaşanmışlık...Konuşulanların anlatılanların hepsinin bir yalan olduğunu bilmek! Ne kadar acı...Ne kadar kötü..Ama artık biliyorum.Hata bende...Güvenmekti hatam insanlara,hayata,gelecek güzel günlere...Ama biliyorum artık bu hayatın ne kadar alçak olabileceğini insanların yalanlarla dolu olabileceğini geleceğin karaklık yüzünü..Biliyorum hepsini,biliyorum artık..''

Aslında bu satırları sana yazmıştım..İçinde ne hayata yer vardı nede başkalarına..Ama düşündüm..Yazmamın bile sebebi sen olmamalısın dedim..Belkide bu son satırlarımda sana yazdığım ortaya çıktı..Ama olsun en azından daha az yer kapladın şu boş sayfalarda,beni kirlettiğin gibi burayıda kirletemedin...

H.Emre KOÇ

başlık bulana +rep vericem
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:
''Aslında bu yazıyı neden yazdığımı bile bilmiyorum..
Neden yazdığımı bilmediğim gibi ne yazacağımıda bilmiyorum..
Sadece içimdekileri bir yerlere dökmem gerekiyor belkide..

bu kısmı doğru aslında yani cidden bir anda yazdım aynen günlük durumu =)
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şeyleri bende hissediyodum hala böylemi düşünüyorum bilemem aslında ne kadar kimseye güvenmicem desemde aynı şeyleri farklı insanlarla yaşıyorum sürekli belki bi gün değişirmi bilmiyorum yani birine güvenmek güzelmiş diyebileceğim bi zaman gelirmi bilmiyorum ama denemeye devam etmek hayatın mecburi bi parçası galiba ve tüm bunlardan sonrada bigün bi bakıcam büyümüşüm..

biraz fazla kişisel bi yorum oldu galiba:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...