Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konser Queensryche...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

İşin enteresan tarafı ya bu prodüktörler beni çok sevio yada ben sahiden iyi şeyler dinliyorum. Daha geçen hafta sonu izlediğim DVD yorumunu yazıp kendi kendime "ah ulan böyle grup esas sahnede izlenir beah" derken arkasından bir mail alıyorum adamlar geliyorlar bir değil beş değil üç değil aynısı Opeth tede oldu daha bir sürü grupta oldu.

Neyse dinleyenler dinlemeyenlere öğretsin diyeyim. Müzik okulunu okuyunuz ztiki topik orada gerekli bilgiler bulunuyor albümleri ve şarkıları ile ilgili...[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ehems son gelen bilgi bu hadisede bi festival içerisinde yer alıyor vede şu an görüştükleri grup bir rivayete göre Twisted Sister.

Editörün karın ağrısı: Ulan 20 senedir dinlerim bu grupları hepsi bi seneye sıkıştırılırmı bu bana revamıdır. Bide ortalama 35 milyondan 10 tane konser adamı kanser edermi?[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem mailleşmeden bir anektod.

From: [mailto:

şimdi senin bilmediğin bi şeyi söyleyeyim. queensryche 19 haziranda rock
istanbul diye bi fest'e geliyor. organizasyonu h2000 aptalları ve fil yapımın beraber yaptığı bir organizasyon bu. 18 19 ve 20 haziranda olacak
galiba fest. bu üç gün içinde büyük olasılıkla dream theater da çıkacak...
aynı tarihtede atinada rockwave olacak. 20 haziranda galiba. peki bu
festivalde kim çıkıyor? yine queensryche ve bi de twisted sister. yani
buradaki organizasyon sırasında twisted atinada olacak.

günün sorusu, organizatörler şu an hangi grupla görüşüyorlar dt ve queensryche dışında?

Bayhan?

rıza silahlıpoda abi

Ehe stadyum konseri olcak desene.[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...