Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kadarda olmaz

slayeer

Öne çıkan mesajlar

hehe ben şöle bi yorum getirdim belki adam kro deildir hyane etrafta dayıyım die dolaşan insnalar warya onalrdandır belki mzüikle ilgi bi kıza flan aşık olmuştur onu etkilemek sitiodur faln.. ya da ne biliim eskiden bei çalıodur faln.. herşey olabilir[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Şu gençlikten nefret ediyorum.Sürekli başkalarını küçük görme ve kendisinin normal olduğunu sanıp popüler kültürle hayatını düzenlemek...Yane herkez bateri kursuna gittiğinde illa rock veya metal mi dinleyecek ve tüm aletlerin adını mı bilicek?Yane çok boş bir gençlik sürekli başkalarını etkileme ve tikky görünme havaları...
Not:Ben mi 16 yaşındayım ama hiçbir zaman tikky veya popüler kültürün kölesi olmadım.Ayrıca "Diyarbakırlıyım" ve bununlada gurur duyuyorum ve bateri çalıyorum ve etrafımdaki ailemin hepsi diyarbakırlıdır ve hepsi insan olan insandır.Metalide sevmiyorum ama gidipte metal dinleyene birşey demiyorum.[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 12 February 2004 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 12 February 2004 19:08 tarihinde demiş ki:
hehe ben şöle bi yorum getirdim belki adam kro deildir hyane etrafta dayıyım die dolaşan insnalar warya onalrdandır belki mzüikle ilgi bi kıza flan aşık olmuştur onu etkilemek sitiodur faln.. ya da ne biliim eskiden bei çalıodur faln.. herşey olabilir

LOL! süper yorum getirmişsin. "herşey olabilir" ahahah.... yorumdan sayılmaz lan bu!![signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 09 February 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
said:
slayeer, 08 February 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
yaw davul dersi aldığım yerde benden sonra ders almaya bi adam geliyor adamın muzikle hiç ilgisi yok kolunda altın künye boynunda altın sahtesi kolye gömleğin önü açık kıllar dışarda ayağında köse ayakkabı altında pantolan müslümcü tipi var adamda adam hi-hat e falan köşedeki icadamı vurcaz falan dio eee yuh!

anlamıyorum... sizler değilmisiniz ''abi iron maiden t-shrit uyle dolasiyoruz diye satanist diyolar bize keş zannediyolar bizi .. siyah giyiyoruz diye üzerimize geliyolar..'' diyenler...
bunu soyleyen bir insan nasıl boyle bir şeyi savunabilirki..
ayrıca ne demek müslümcü gibi falan...? müslüm dinleyenler bateri çalamazmı? onları aşağı kendini kültürlü modern bir insan olarakmı görüyorsun??
bu ne kendini beğenmişlik arkadaş..
bak sana bişey söyliim.
aynen o dediğin gibi bi adam görmüştüm bi gün tünelde müzik dükkanında..
adam içeri girdi klasik gitar bakcaktım falan dedi.
kimse takamıyo adamı.
adamla en son ilgilendi birisi bi gitar verdiler eline adamın.
adam bi çalmaya başladı 5 dakka içinde dükkan sahibi dahil herkes adamın başına toplanmıştı..
adam bachtan tut paco. ya kadar neler çaldı. bir yandan da yumurta topuklu ayakkabılarına topuğuyla basmış olması dikkat çekiyordu..
öyle baktı bir kaç gitar beğenmedi sonra mahçup mahçup kalktı gitti herif.

Numb +1.

Ayrıca müslümcüler nekadar kroysa böyle metalciyiz diye gezen tiplerde okadar krodur alınan alınsın.[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu bahsedilen tipteki insanlara karşı bi önyargı var kesin. Tabi insandan insana degisebiliyor bu olaylar.
Numbın verdigi ornek bunu kanıtlıyor zaten.

Hor görmek yanlış elbette.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle adamin tipine ve konusmasina bakip bu topigi acan kisiyi once kendisine bi bakmasina davet ediyorum.
Kotu iyi bir seyin var yok demiyorum, sadece bak.
Dusun, dunyada kac insan var, ve herkes ayni mi.

Sonra bir daha dusun
Dis gorunus bir seyleri etkiler mi?

Numb cok guzel bir olayla bitirmis aslinda daha en basta tum tartismayi.

Insanlari dis gorunusleri ya da fiziksel ozellikleri yuzunden kucumsemeyin.

Bakin, sizin gibi o insanlari kucumseyenlere, su alternatif/asi sinifini ele alalim, herkese ay kuzu, suru felsefesinin koelsi derler, kendileri boyle diye diye anti-suru bir suru olusturdular.

Tekrarliyorum, Numb in yazdiklarini okuyun, ders cikartin kendinize. Ve insanlari dis gorunusleri yuzunden yargilamayin. Siz mukemmel degilsiniz, bunu kendiniz biliyorsunuz, yoo benim kusurlarim daha az demek de kendini kandirmaktir.

Not: Topicteki tartismanin duzeyi baslardaki gibi kayarsa (bi ara kaymis, Emaleth bisi yapma geregi gormemis, ben de gormedim o yuzden) kilitlemek zorunda kalicam. TOpici acan arkadas da topiclere title koyma konusunda kendini biraz egitirse biraz daha rahatliicaz forum dolasanlari olarak.[signature][hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 12 February 2004 13:40 tarihinde demiş ki:
tek kelimeyle yazık diyorum
bence o converse gençliği de o icat dien adam da size bin basar çünkü sadece ben trendy deilim diye farklı normaller olmaya çalışmıolar sadece içlkerinden geleni yapıolar

imdaaaaaaaaaaaaaaaaat yanlış anlaşılma var!!!ben o "converse gençliği" lafını aşağılamak için kullanmadım,sadece bir tarifti ki ben de o tarife kısmen de olsa uyan biriyim..yanlış tepki vermişsin yada ben yanlış anladım..[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...