Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kadarda olmaz

slayeer

Öne çıkan mesajlar

yaw davul dersi aldığım yerde benden sonra ders almaya bi adam geliyor adamın muzikle hiç ilgisi yok kolunda altın künye boynunda altın sahtesi kolye gömleğin önü açık kıllar dışarda ayağında köse ayakkabı altında pantolan müslümcü tipi var adamda adam hi-hat e falan köşedeki icadamı vurcaz falan dio eee yuh![signature][hline]Handmade cymbals from Turkey
davul nubisi
Sosyal ağlarda paylaş

*kopar*[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"

[Bu mesaj Gilean tarafından 08 February 2004 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayeer, 08 February 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
yaw davul dersi aldığım yerde benden sonra ders almaya bi adam geliyor adamın muzikle hiç ilgisi yok kolunda altın künye boynunda altın sahtesi kolye gömleğin önü açık kıllar dışarda ayağında köse ayakkabı altında pantolan müslümcü tipi var adamda adam hi-hat e falan köşedeki icadamı vurcaz falan dio eee yuh!

anlamıyorum... sizler değilmisiniz ''abi iron maiden t-shrit uyle dolasiyoruz diye satanist diyolar bize keş zannediyolar bizi .. siyah giyiyoruz diye üzerimize geliyolar..'' diyenler...
bunu soyleyen bir insan nasıl boyle bir şeyi savunabilirki..
ayrıca ne demek müslümcü gibi falan...? müslüm dinleyenler bateri çalamazmı? onları aşağı kendini kültürlü modern bir insan olarakmı görüyorsun??
bu ne kendini beğenmişlik arkadaş..
bak sana bişey söyliim.
aynen o dediğin gibi bi adam görmüştüm bi gün tünelde müzik dükkanında..
adam içeri girdi klasik gitar bakcaktım falan dedi.
kimse takamıyo adamı.
adamla en son ilgilendi birisi bi gitar verdiler eline adamın.
adam bi çalmaya başladı 5 dakka içinde dükkan sahibi dahil herkes adamın başına toplanmıştı..
adam bachtan tut paco. ya kadar neler çaldı. bir yandan da yumurta topuklu ayakkabılarına topuğuyla basmış olması dikkat çekiyordu..
öyle baktı bir kaç gitar beğenmedi sonra mahçup mahçup kalktı gitti herif.[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalama şimdi numb hi-hat e köşedeki icat diomuş adam altın künye kılların fışkırdıo gömlek faln maço eğitimsiz kültürsüz bi insna işte bu onun suçu mu hayır ülkemizin gerçeği ama adamın da nası biri oldugu da ortada.[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

köşedeki icat demek başka şı köşedeki zil demek başka
boş yorum yapmayın bence slayerr abartmış konu açılcak bişi ddeil ama adamında sawunulcak bi yanı yok mahsun kırmızıgül olup varoşların çocuguyum die paraları götürüp mercedes mi alcaksınız[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

evladım derdin ne ne dedim ben sana alıngan mısın nesin
ilk attıgım mesaj da ne demişim suç adamın mı hayır ülkedeki eğitimin yoksunlugunun ne benim dediklerimi tekrarlııp duruosun deliysen git allaha yalwar..
kendi entel sanan sensin yok yoksulun sunun bunun derdini biliorum piçsiniz baba parasıyla yaaşıosunuz diosun bunu söliceniz thread bu mu şimdi kuyruk acın mı war ona buna saldırıosun.nerde ne söylencegini öğrenmemişin bana mı bişi öğretcen
burda dencek en dogru sey adamın ilginç oldugu ve slayerr a bunun dalga konusu olmucak bişi oldugunu bu durumun adamın sucu olmadıgını söylemek fazlası BOŞ oluo alındıgın buysa..[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ezik muhabetti yaşına veriyorum.
ülkenin sorunuymuş yok varoşlarmış falan. mercedesmiş.
neki bu? senmi hak ediyosun acaba bateri çalmayı sadece?
bırakın bu işleri. arabesk kültürden hoşlanmıyorum de o ayrı..
ama kimseyi bişeyleri bilmediği için aşağlayamazsın.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

emaleth +1
numb +1

başkalrının sizi dış görünüşünüze göre yargılaması ne kadar hoşunuza gidiyo?kulağında küpeyi görüp "ibne misin lan sen?" diye soru soran adamla yumurta topuk giyen adama ikinci sınıf adam muamelesi yapan arasına ne fark var?olabilir,her insan aynı kültürden olmayabilir.
o zaman duman müslüm gürses coverı yapıp converse gençliğini eğlendirirken iyi,bu adam bateri çalmayı öğrenmek isteyince kötü öyle mi???[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 09 February 2004 22:40 tarihinde demiş ki:
Agzini topla cocuk. Saygi ögren önce. Üst sinif ayagina dünyadan bihaber ortalikta dolasan, bir önceki nesilden kalma paralar sayesinde asagilari görmeyi unutmus kendini entellektüel zanneden ama aslinda züppeden baska bir sey olmayanlar...

Tek kelimeyle +9999999999999999999999999999 !![signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG.
LONG LIVE REBELLION ! | diskavır mi

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bi dipnot..
bi arkadaş turkcell de çalışıyor call center da.
kadının biri aramış siz şike yapıyosunuz dimi bayhan birinci olmalıydı aslında siz adisiniz demiş suratına kapatmış telefonu :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ankara da bi cafede ve çok yorgun olmasam size birkaç tane müzisyen resmi upload ederdim.. yumurta topuk yanında hava kalır. ama çalmaya başladığında müzisyen müzisyendir..

etrafımda major gam nedir bilmeden, gitarı nasıl şekilli tutarım die dolaşan tipler görüp, acıyorum...[signature][hline]smthng about sx&drt :: profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...