Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cort Viva Gold nasıl bi gitar??

homerJSimpson

Öne çıkan mesajlar

Cort Viva Gold nasıl bi gitar?? elımdekı gıtar squier standart fat strat 20.yıl ozel serısı blues ıcın ıdeal aslında tonunu sevıyorum ama humbecker yetersız,sonucta sunta bı gıtar. cort da pek ıyı sayılmaz ama kotunun ıyısı mantıgı işte cort u denedım zaten manyetıkler bayaa ıyıydı hosuma gıttı acıkcası. fıyatı da pesın 415 dolar sızce bu para verılırmı?[signature][hline]In Rock We Trust!!
Sosyal ağlarda paylaş

eğer cort alıcaksan bence x-custom al. bende x-6 var memnunum 290-300$gibi bi paraya almıştım geçen mayısta. şimdi de o paraya bulabilirsin eğer parayı problem ediyosan.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

abi squier alıcağına epiphone alsaydın biraz daha para biriktirip. =)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

haklısın. (sen fenderi seçersin bassçılar daha çok fenderi seçer de ondan biliyorum ;)) Bence yine de git cortun x-6 veya x-9 unu al ama sen bilirsin. Ya da ibanez alabilirsin 2. el[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

canlar adamın gitarı sevmiyceği bi halde şu an. onun için kıvranıyo. zevkten diil yani. en iyisi kendi fat stratını standard stratla deiştir bi şekilde. çalışan bi tanesiyle. ikinci el al mümkünse. 1-2 sene sonra yenisini alırken ne alıcaanı da biliyo olucan muhtemelen :)[signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 15 February 2004 22:43 tarihinde demiş ki:
canlar adamın gitarı sevmiyceği bi halde şu an. onun için kıvranıyo. zevkten diil yani. en iyisi kendi fat stratını standard stratla deiştir bi şekilde. çalışan bi tanesiyle. ikinci el al mümkünse. 1-2 sene sonra yenisini alırken ne alıcaanı da biliyo olucan muhtemelen :)

eıvalah benı harbı anlayan biri işte :P ya olay gıtarı gelıstırmek de sonra ıyı almak fln diil 8 yıldır klasik 4 yıldır da elektro çalıyorum gelceğim yere geldim zaten söz konusu para işte sefilim gönül de ister yoksa ibanez çalmayı :)[signature][hline]In Rock We Trust!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 15 February 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
1)humbucker olcak o
2)squier boktan bi gitar :) çal bi süre daha iyice geliştir kendini acemiliği atınca deişirsin gitarını
ozaman o paraya 2, el daha iyi bişi alırsın

1)sabahtan beri gitarla ugrasıyom ben de kafa mı kaldı hala elim titriyo sinirden
2)squier ın boktan oldugu aşikar ama yavuz çetin de squierla sahneye çıkardı ilk zamanlar,herkes zengin doğmaz yani
3)tek sorun para :)[signature][hline]In Rock We Trust!!
Sosyal ağlarda paylaş

fat stratın ne farkı var normal strattan?[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

hmm sağol dela. evet bence de normal strat al abi onun özelliği orjinalliğinde (yani 3S olmasında)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

bana sorarsan floyd rose lu fat strat alırım fender olarak ya da telecaster sesi çok iyi onun da..
gibson düşünümosun zaten sanırım
ibanez çok iyi gitardır tekrarlıım.
dicek bişi yok
squier ine naptılar bilmiorum ama bence onu düzgün birine götür adam etsinler baba baba çal[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...