Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Connection sorunu düzeldimi?

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

Ama bu kadar olmaz artık ya yeter. Teknik destek denen salak numarayı arıyosun bi boktan anlamayan, modemin ışığı zihiniyetli led kafalılarla uğraşmaktanda sıkıldım. Ayda 100 ytl ye alınan hizmete bak. Alternatifi yok diye bu kadar ezilmez ya insanlar. Yurtdışı çıkışları kopar, gemiler kablo koparır, hafif yer sarsılır komple gümler. Şakamı bunlar ya. Bilgi edinemiyoruz. Ta Cezayir depreminden beri kapalı MRGT sayfaları. Yani ne mok ediyolar beceremiyolar onuda göremiyosun. El insaf artık ya. İnsan bari sayfasına şu teknik sorunlardan dolayı şu problem şu kadar zaman sürecektir denir. Yok harbi zaten Ergenekon vs. derken memleketi bu zibidi bedevi zihniyete bırakacaz sanırım. Yazık harbi bu insanlara. Zıçarım WoW una diyosun, e lanet olsun iş de yapıyoruz host firmama bile bağlanamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıda birinin dediği gibi led beyinlikeri arayıp "Arkadaşım sorun var" dediğinde bizde sorun yok diyebilme öküzlüğünü gösteren yauşağa saygılarımı sunuyorum.
+TTnet gibi paranın köküne vurup her yıl işte şu kadar milyar dolar kazanıyoz diye açıklamayı büyük bi şeymiş gibi gösterenlere ayrıca kafam gire... Kazanıyon da noluyo soyguncu zihniyet!

Hizmet desen yok. İnternet desen hiç yok. Nedir bizim bu çektiğimiz. Yaw arkadaş anlamıyorum cidden şöyle kallavi bi yerde babası dayısı olan yokmu anlatsaya şu durumu da bi çözüm bulunsa?!?
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Abi telekom ne yapsın ama. 15 dakikadır fena değil pingler, hiçbiriniz teşekkür etmediniz ;)

Teşekkür mü ? Bu kadar parayı aalıp kıçıkırık bi internet için verdikleri eziyet içinmi teşekkür edicez? Biz ödediğimizin karşılığını istioruz fazlasını değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...