Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ally Shaman roll

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

valla benim 49 oldu 61 şu ana kadar gayet güzel enhance geldim ama bugün bikaç ramps/bf run sonrası güzel bi heal/spelldmg gear oluştu üstümde ( +300 spell dmg , +360 heal , %15 crit chance 150 mana regen) akabininde gaza geldim elemental oldum dedim dps yapayım yeri göğü yakayım ama baktım ki olmadı. şimdi sizden istediğim elemental shamanı ilk alışma safhasında nasıl kullanmam gerektiği.( ileri sürüş teknikleri değil ) (silahına şunu enchle , mobu şöle çek böle kes gibi ,1v1 mob vs ben olacak şekilde ısınma turları programı yani...)
Sosyal ağlarda paylaş

60lara kadar enhancementtan başka çaren yok gibi. 70e kadar da çok igrenç oluyo enhancement. böle tek vuruşta %5e getirirsin mobu sonra dodge miss parry resist combosu çeke çeke ölür lanet edersin shaman kasmaya karar verdigin güne. 60-62 den sonra mı ne elementalla kasanlar bayaa rahat kasılıyo demişlerdi tek sorun elemental treedeki moblarmış. bilemiyorum tabi ben komple enhancement kasmıştım 70e kadar ve bidaha elimi bile sürmedim enhancementa. bu arada kasarken questlerden ve instancelardan gelen totemleri kesinlikle sakla 70te çok işine yarıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, size şöle diyim.

Tbc nin başında 61-70 elemental gerçekten enhancement ten iyiydi kasmak için. Ama chain lightning - lightning bolt coeffiency düşürüldü. O yüzden elementalin enhancementi yakalaması ssc yi buluyo, sunwell de enhancement i geçio. Yani benm diceem hiç elemental derdi çekmeyin. "Kasmak" için oynuyosanız enhancement yada resto gidin.

Ama tabi ben elementalden keyif alıorm diyosan tabiki dicek laf yok. Çok zevkli bence elemental oynaması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...