Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayıp balık ödülleri kaptı

regulus

Öne çıkan mesajlar

animasyon filmleri arasında bir ödül olan annie ödüllerinde belli başlı 9 ödüle aday olan nemo 9 ödülü de aldı.en iyi film,yönetim,ses,müzik gibi önemli ödülleri toplayan nemo nun en iyi animasyon oscarına da ulaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.[signature][hline]İmza güncelleniyor,lütfen bekleyiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 13 February 2004 16:48 tarihinde demiş ki:
Abi dc++ dagezerken pixarın yaptığı kısa filmleride buldum.. Mesela Sevimli canavarların dvdsindede var 1 tane..
Çektim hepsi süper...
Hani bu nemonun başında vardı.Kardan adamlı bişi o varmı?[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

my my değil o mine mine :)
orası süperdi ya
bir de ben şeye çopk gülmüştüm.tam hatırlamıyorum hangi balıktı ama bitanesi suyun dışına çıkıp bakacak
önce derin bir nefes alıyor suyun içinde sonra tutuyor böyle yanakları şişiyor öyle çıkarıyor kafayı
adamlar sydneyi falan süper yapmışlar yaa
yani hakketen "adamlar yapmış"[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

oooh sömürsün ;) değerdi bence..
Nemo gibi şirin bir balığa herşey feda :] böööle yanaklarından sıkıştıracaksın..

*!hayaller kurup bir daha divxsini izler*[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Shimano XTR...Key to burn,let's ride together...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...