Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n80 hakkında

Mike

Öne çıkan mesajlar

n80 aldım 2 gün önce, ama kullanışlı gelmedi pek.

bu wireless özelliğini nası kullanıyoruz cözemedim
birde gün içerisinde memory card ile ilgili bi hata verip, tüm herşeyi 0 lıyor, kapatıp acınca düzeliyor. örneğin tema yüklüyse tema default ve resm varsa telefonda resmler gözukmuyor.

sadece bendemi var yoksa diğer n80lerdede varmı, var diye duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

wireless özelliği şöyle ki,

ayarlardan etkin bekleme modunu açtıysan ekranda hani böyle kısayollar çıkar mesajlar olsun efendim ajanda olsun vs vs,

onların altında da default olarak aşağı doğru; yeni mesaj varsa onu bildiren bi yazı, ajanda kaydı(yapılacak) varsa o kaydı ya da kayıtları gösteren yazı, altında da wireless durumunu gösteren yazı vardır. o yazıya gelip seçtiğinde wireless aranıyor der, bulursa wlan bulduklarını listeler seçersin bağlanırsın.

Eğer etkin bekleme modu kapalı ise,

Menu>Araçlar>Ayarlar>Telefon>Bekleme Modu> Etkin Bekleme>Açık şeklinde etkin beklemeyi açabilirsin. Hatta alttaki seçeneklerde o kısa yolları ve sıralarını ayarlayabilirsin..(gidişat aynı olmayabilir biraz e65 de böyle ama)

Ben etkin bekleme modunu sevmiyorum, ekranı kapatıyor dersen,

Menu>Bağlantı>Wlan Sihirbazı seçeneğiyle Wlan arayabilirsin.

Kartla ilgili probleminle alakalı ise söyleyebileceğim şey, hafıza kartının bozuk olabileceği. Yani aklıma gelen sadece o. Bi biçimlendir pcden, ayrıca Araçlar>Hafıza seçeneğiyle hafıza kartını telefonda da biçimlendirmen gerektiğini unutma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...