Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

penth

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Ardeth ben genel falan demedim zaten, CS departmani icin dedim, buyrun:
http://lazowska.cs.washington.edu/usnews2003/cs.htm

Yazin bi tanesinde calisma, digerindeki hocalarla konusma firsatim oldu, yapay zekadaki hocalarin kalitesini vs bi zahmet 4 senedir bu bolumde okuyan adam olarak bileyim, neyi baz alarak dalga gectiyseniz. Kodumun makinacisi, sosyal bilmemnecisi ve fizikcisi sizi. Charniak var lan Brown CS'te, adamdan ders alicam daha guzel bisi olabilir mi bi yapay zekaci icin. Sukru'ye sorun.

Icine hukuk, business, abik gubik katarsan, okulun zenginligini, bilinirligini falan katarsan zaten Harvard Stanford'la beraber en iyi okulu dunyanin, Brown kapisamaz bile. Tek departmandan bahsettim ben. Onda da basa baslar neredeyse, AI bolumu daha iyi ama Brown'in.
Sosyal ağlarda paylaş

Harvard'a giderdim, calisacagim projeyi (daha onceden calismis oldugum icin) daha iyi bildigim, hocalarla ve insanlarla tanisik oldugum icin, bir de ismi icin tabi.
Ama memnuniyetsiz degilim yani durumdan. Boston'a gitsem cok kira verecektim ornegin, sehir buyuk bir sehir nispeten. Providence kucuk bi sehir her yer tek katli bahceli evler falan. Bolum daha iyi dedigim gibi, insanlar daha az snob harvardlilara gore vs. Baya memnunum yani durumdan, harvarddan ilk red geldiginde feci got olmustum ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...