Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enhancement Shaman guide

panzi

Öne çıkan mesajlar

enema said:
ancestral knowledgedan gelcek 10-15int ve clearcasting gereksiz, onların yerine static shock alın daha iyi, çok imba talent olmasada dpsinizi daha çok arttırır.

ayrıca olabildiğince yavaş offhandler hala en iyi, flametongue silahın hızı ne olursa olsun aynı dpsi yapıyor ve yavaş offhand lava lash ve stormstrikedan daha iyi faydalanır.

60 ap geliyor 400 int varsa ki salladım fazla olabilir int. 60 ap kötü değil. ayrıca clear casting lazım. mana yetmiyor 2dk da bitiyor deli gibi mana harcıyorsun, rage cd beklerken pot içtiğim oluyor. gerektiğinde maelstromu ofheale de kullanıyorum.

flametong weapon aynı vurmuyor silah hızına göre değişiyor verdiği dmg.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl mana sorunu olabilir ya? ret paladin falan yok mu sizin? çok nadir kullanıyorum ben shamanistic rage, hayır bide water shieldda kullanıyo olman lazım static shock almıyosan. bide ancestral knowledgedan 2talent kıscaksın hepsini birden değil 400intin olsa 16ap eder oda hiç bişey değil. ama cidden clearcasting çok gereksiz şu an enhancement için

flametongueda düzeltildi sanıyodum, hala dediğiniz gibiymiş 10% muhabbetinden dolayı ama yinede stormstrike+lavalash flametongue'dan birazcık daha fazla dmg veriyor boss fightlarda, silahların statlerinde çok fark yoksa yavaş daha iyidir hala
Sosyal ağlarda paylaş

enema said:
ayrıca olabildiğince yavaş offhandler hala en iyi, flametongue silahın hızı ne olursa olsun aynı dpsi yapıyor

Flametongue Weapon Rank 5
8% of base mana
Instant cast
Requires Melee Weapon
Imbue the Shaman's weapon with fire, increasing total spell damage by 39. Each hit causes 24.3636 to 75.04 additional Fire damage, based on the speed of the weapon. Slower weapons cause more fire damage per swing. Lasts 30 minutes.

nasıl aynı yapıyor, birileri de hızlı silah takın falan demiş, bilmiyorsunuz bare yanlış şeyler yazmayın, azıcık okuyun lvl 80 olup hala classının spellini bilmemek...
Sosyal ağlarda paylaş

tam tersine yavaş silah daha fazla MW proclatır instant attackları hesaba katınca. 2.6 hızlı bir silahın hit başına MW proc şansı 43%, 1.6 hızlı silahın 27%. işin içine LL/SS gibi iki silahın da eşit sayıda kullanıldığı instantları katınca yavaş silahlar daha fazla MW proc alırsınız. hızlı silahın tek avantajı FT dmg işte.
zaten yavaş offhand hala en iyi seçim fakat eskisi gibi gidip te 150 dpslik 1.6 yerine 130 dpslik 2.6 kullanmanızı gerektircek kadar büyük bir fark yok arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
enema hc bosslarında mana sorun olmaz evet ama naxx vs yapıyor musun bilmiyorum ama uzun süren fightlarda mana çok gidiyor her cd da shock lr bolt spamlamak bedava değil mlsf.

yaptım hepsini merak etme, raidde retridin olduğu sürece mana sorunu yaşamıyorum hiçbir şekilde.

silah seçimiyle ilgili durumda aynen Phlox un son mesajda dediği gibi.

Uslubumuza dikkat edelim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
şimdi ben bir resto shaman olarak pvp de ench oynamak istiorm. ole hclerden gorewlerden falan olan itemlarm war ench için. rare epic karısık itemlarım war. bi tek main hand alıcam strat tan. ama şimdi pvp yapmak için resi lazım tabi. ama resi için item craftlatmak istiormda wowhead de bulamadım craft ench shaman pvp itemları. naapmam lazım ench pvp itemları için? mesela savage lar falan nası alınıo bilmiorm biraz onları incelicemde ana sorum craft pvp ench shaman itemları war?
Sosyal ağlarda paylaş

Arenaya hiç bulaşma. İlla arena diyorsan da resto gir, enhancement girince bi ışık oluşuyor hemen, gözünü bi açıyosun Dalaran'dasın :D

edit: Leatherworkerların yapabildiği resi veren itemler var aslında başlangıç için iş görürler. Sen yine de akıl sağlığın için bulaşma arenaya hiç.Reroll rogue, dk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...