Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancı gitar dergileri

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar kaliteli,seviyeli, insana gerçekten yararlı olucak kısaca adam gibi yabancı gitar dergisi arıyorum. Eğer güzel bulursam abone olucam. Mart 2004 Guitar player dergisini aldım. Beğendim baya bi hoşuma gitti. Bunun gibi başka hangi dergi alternatiflerim var ya da hangisini tavsiye edersiniz?

Sağolun müzisyen patiler...[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Akmar'a git... dükkan adını hatırlayamadım şimdi ama orada beyaz saçlı, gözlüklü yaşlıca ama ruhu genç bir amca var... Ona soruver, o bilir! o satar!

(dergiyi nereden aldın ki zaten? büyük ihtimal akmar derim) :)[signature][hline]çok mu lazım ya "sevgililer günü".... ulan ben sevgilimi her gün seviyorum, her gün sevgiliyiz.... üstelik deli gibi seviyorum; hatta deliye her gün bayram
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sağolun ikiniz de çok teşekkürler bilgi için de ben başka bişey sormuştum. Tavsiye ediceğiniz gitar dergisi varmı onu söleyin. :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...