Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özel Kick Box Dersi

Zebilith

Öne çıkan mesajlar

Zebilith said:
Merhaba arkadaşlar. Kick box öğrenmek isteyen kızlara özel ders verebilirim. Çok profesyonel olmadığım için kızlara verebiliyorum yalnızca. Ücreti dersini almaya gelecek kişi sayısına göre ayarlarız. Ders başına ortalama 50'şer veya 75'er milyon verebilirim kişi başı.

ABİ YETEMİYORUM. NİYE BENİM BÖYLE GELİŞMİŞ BİR MİZAHİ ANLAYIŞIM YOK? NİYE YOK HA NEDEN?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır canım ne demek muattap olma burda hep beraber bu forumun üyeleriyiz birisi bi espri yapmış ben de gülmüşüm bunun üzerine gerizekalısınız, arka mahalle forumu, tiplere gel gibi kırıcı tepkilerde bulunmaya gerek yok. o zaman bizde tanımadığımız etmediğimiz adamlara ana avrad düz gidelim..ha niye? çünkü arada saçma sapan espriler yapıyolar. zheld sana da of ayar vermeye çalışıyosun sürekli işsizsin boşsun anlamında söylemedim onu gerek yok yani böyle gerginliklere
Sosyal ağlarda paylaş

Zheld said:
Zebilith said:
Merhaba arkadaşlar. Kick box öğrenmek isteyen kızlara özel ders verebilirim. Çok profesyonel olmadığım için kızlara verebiliyorum yalnızca. Ücreti dersini almaya gelecek kişi sayısına göre ayarlarız. Ders başına ortalama 50'şer veya 75'er milyon verebilirim kişi başı.

ABİ YETEMİYORUM. NİYE BENİM BÖYLE GELİŞMİŞ BİR MİZAHİ ANLAYIŞIM YOK? NİYE YOK HA NEDEN?!?!

Şimdi şöyle bebişim. Olay gerçek aslında, sesu'nun bir arkadaşı bunu yapan. ben de abartarak taklidini yaptım sabah vakti gülümsesin kız diye. Ama sen gerizekâlı olduğundan üstümüze atladın salyalarını etrafa saçarak.

edit: quote.
Sosyal ağlarda paylaş

Zebilith said:
Zheld said:
Zebilith said:

Şimdi şöyle bebişim. Olay gerçek aslında, sesu'nun bir arkadaşı bunu yapan. ben de abartarak taklidini yaptım sabah vakti gülümsesin kız diye. Ama sen gerizekâlı olduğundan üstümüze atladın salyalarını etrafa saçarak.

haksızsın. adam incelik yapp seni korumaya çalışmış en başta. sende gayet insancıllıktan uzak bi yaklaşımla dalga geçmişsin.

ikinizin bildiği bi olay burda espri olarak yansımamış kusurabakmayın okuyunca zerre gülmedim öyle okudum bitti yani. kişiye yönelik bişey yapcaksanda forumda yapmazsın kardeşim. ben burdan bir sürü insanla msnde neler konuşuyorumda buraya yazmıyorum.

bi ara birileri msn loglarını koyuyodu pati gülsün diye. ama noldu kimse gülmedi.. hatta üstüne koymayına bi gülmüyoruz bile denizldi. demek istediğim şey şu: aranızdaki şeyler aranızda kalsın senin sabah süprizi yapıp insan arkadaşını güldürceğin yer değil burası. public ortam.

zheld tepki gösterme. o sözler falan seni haklı durumda olduğun halde seni haksız duruma düşürcek yoksa.

neyse ben gittim bu saçma topiğide daha fazla uzatmamanızı umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zebilith said:
Zheld said:
Zebilith said:

İki kelime; Bize-ne? Pati kişisel msniniz değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...