Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netteki TR içerikli Java Kaynakları

kavel

Öne çıkan mesajlar

Java kitabım yanımda diil ve acil olarak adam akıllı bir kaç kaynağa ihtiyacım var. Yabancı kaynak önermeyin çünkü yabancı dilim yok. O yüzden dökümanın TR içerikli olması gerekmekte. Birisi benim için bir çözüm üretirse sevinirim.

Not : Forumda ve nette aradım birşey çıkmadı. Programlama.com'daki kaynaklar ise oldukça yetersiz kalıyor. Başka bir yerde bulamadım zaten.[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Java dedim JavaScript diil.[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok özür dilerim bi anda asp dünyasında yer aldığım için java densede ben javascript düşünüyorum.
Ama www.hazirkod.com sitesinde java ile ilgili bişiyler var ben java'ya biraz uzak olduğum için pek ilgilenmedim.
www.programlama.com sanırım burda da vardı bişiyler sen bi araştır gene.
Tekrar kusura bakma.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok kitap türü birşey arıyordum aslında ama yok işte. Yinede saolun. Lazım olunca bulunmuyo işte böyle : )[signature][hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...