Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok kötü albüm!

slayeer

Öne çıkan mesajlar

kim buralarin dayisi pardon?
kendinize gelin kavga falan etmeyin

kisiden kisiye degisir, bence The Glass Prison bateri olarak superken arkaya scratch table falan sokmalari kotu olmus.

Sanirsam album iki cdydi, bir tanesi birlesik parcalardan olusan 42 dakikalik tek parca
yaniliyor olabilirim, ama gene de guzeldi, en iyisi olamaz, o ayri konu.[signature][hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence cok guzel bir albumdu neden kotu buldugunuzu anlamadım ama zewkler ve renkler tartısılmaz...
Yine de guzel album kotu diyemezsiniz:P tezat yaratıyım...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı bu gereksız topıcten ne cıkardık arkadaslar
boyle gereksız bı topıc acılırsa ve bız de acana kızıp cevap verırıken napıyormusuz saka da olsa "dayı" kelımesını kullanmıyormusuz
kullanırsanız nolur gercek dayı ıcerlenır gelır mesajınızı edıtler sonra sevınır gıder boyunu olcer uzamıs mı dıye bakar uzamamıs sonra uzulur yazıktır uzmeyın dayınızı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hic bir yerin dayisi degilim,
belki yaptigindan bir ders cikartirsin da insanlarla konusma seklini duzeltirsin diye mesajinin o kismini duzelttim, ve tam tahmin ettigim gibi (burda bir kac saygi duydugum ve nedense cogu, COGU eski olan bir kac uyenin asla takmayacagi bir olayi) sen takip bir de laf sokma ihtiyaci hissetmissin.

Demek ki istedigimi basarmisim.

Dedigim gibi, ben buranin dayisi degilim, alan yetkilisiyim, dayilananlari da susturmak, yavsaklik yapanlari da susturmak, kirlilik yaratanlari da susturmak bana bu forum yoneticileri tarafindan verilmis bir sorumluluk.

Boyumun falan uzayip uzamadigini da olcmedim, o mesaji atanin kim oldugu ustunde dusunmedim editlerken. Sadece editledigim kisinin tepkisini tahmin ettim. Tahminimi dogruladigin icin sagol[signature][hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

evet sen hıc bır yerın dayısı degılsın olamazsın da
sen kırlılık yaratanları susturmak lafı altında ıkı kısı arasında gecen en ufak bırsey de sakayla soylenmıs bı lafa atlayıp edıtleyemezsın hele hele sacmalayıp bunu bana goya ders verıp konusma seklımı duzeltmek ıcın yaptıgını savunamazsın sana eskaza bı sorumluluk verılmısse bıl kı bu mıllete ders verdıgını sanman ıcın verılmemıstır. ben ne senın dostun ne arkadasın ne de eskı uye oldukları ıcın adam sandıgın kısılerden degılım yanlıs bırsey soylemıssem sılersın benım agzımdan soylenmıs gıbı edıtleyemezsın. madem tepkımı tahmın etme yetenegın var ıstersen aynı sey bı daha yaparsın tekrar ederız bunu. ders vermekmıs tahmın etmekmıs lafa bak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 09 February 2004 06:56 tarihinde demiş ki:
madem halka maloldu olay ben de topicte söliyim.
volfi bence müdahale edilecek bir durum deildi. yanlış oldu.

+1[signature][hline]She cries her life is like
Some movie in black and white
Dead actors faking lines, over and over and over again she cries

Sosyal ağlarda paylaş

bende begenmedim..nedirki.. begenmek zorunda degiliz.. iyi degil derken zaten ayrıca belirtmeye ne gerek varki herhalde adam yok efendim notasyonu ölçüleri armonisi geçişlerini müzikalite olarak inceleyip yok bu albümü yapamamışlar demek istememiş. tabiki dinlemiş ve beğenmemiş işte bunu böyle anlamak lazım. dreamtheater ın avukatı olmak sizlere mi düştü arkadaşlar.. adamların ne kadar yarmış oldukları zaten ortada.[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...