Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL hakkında 1-2 soru

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Son 6 senedir kablonet kullanıyorduk ama bizimkiler oturduğumuz yerde verilen hizmetten iyice bıktıları için aboneliği iptal edip ADSL alalım demişler. Ben de evde yoktum biraz süpriz oldu ama hafiften ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.

Bizim sokakta adsl bayiliği yapan bir bilgisayarcı var başvuruyu ona yapmışlar galiba ama Telekomdan adam gelmemiş sanırım bütün işlemleri bu bilgisayarcı yapmış. Bu standart prosedür mü ?

Bir de bu adsl üyelik şifresini vermemişler bunu nereden öğrenebilirim.

Son olarak 1024 limitli yapmışlar adamlar ben limitsiz kullanmak istiyorum, kotalıdan limitsize geçme işlemi nasıl yapılıyor ?

Şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

adsl çözüm ortakları var. bayii işlemini yapmıstır düzgünce.
şifreni 44 0 375 i arayarak sorabilirsin adsl hizmet numaranla beraber.

limitliden limitsize geçmek içinde yine 444 0 375 i arıyorsun.
müşteri temsilcisine baglan.limitsize gecmek istiyorum de.
sana(hat sahibine) bi kac soru soracak kimlikle ilgili falan sonra onaylamanı isteyecek limitsize geçmeyi.
onaylıyorum diyeceksin. ordan limitsize geçirecek.tarifeni.hızın degismeyecegi icin ertesi günden itibaren diledigin gibi kullanabilirsin.modemi acıp kapamaya bile gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aynen senin gibi 6 yıl kablo aboneliğinden sonra ADSL'e geçince bocalamış ve ilk başlarda hiç sevmemiştim. Zamanla alışıyorsun, rush-hour yavaşlamalarını falan normal kabul ediyorsun.

Uyarı: bigün eve geldiğinde interneti kesik bulursan, aski bir kablocu olarak açılmasını bekleme - teknik servisi ara çat diye açılıyor. Hatta bazen sadece makine-sekretere bağlıyken internet geliyo, aklında olsun.

Hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...