Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gitarımın içine ettiler

homerJSimpson

Öne çıkan mesajlar

teli onlar taktı fakat onla alakalı oldugunu sanmıyorum herşey 09 telden 10 no tel e gecmemle basladı ilk ayarı dandık yaptılar, bu arada gitarım fender squier 20th anniversery fat strat, sıfır aldm gıtarı ,garantı kapsamında oldugu ıcın de hıc ozenmeden yapıolar kısacası sallamıyolar, tunel de bır kac yere sordum 50 $ fln ıstıyolar,fretler uzerınde oynama yapmak gerek dıyolar, ben de cogu kez denedım ama olmuyo ıste sonunda bu gıtardan soguttular benı saolsunlar..[signature][hline]In Rock We Trust!!
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ben de adam fender strat aldı sandım us strat yani squier diil. Acıdım bi de adam tam yazı falan diycektim squier olduğunu gördüm. :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..

[Bu mesaj Solonor tarafından 12 February 2004 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sana bi luthier tavsitye ediyim iyidir baya. istanbuldasındır umarım bu arada:)
Feridun var tunelde.
şimdi nası tarif ediim . bak
tünelden aşağıya doğru iniyosun hani sağa doğru sokak dönüyor ya sütüdyolar var.
La falan var.
işte o sokağa dönmeden direk aşağı iniyosun.
yani büfe var büfenin sağındaki sokaktan aşağıya doğru iniyosun ilerde sağda MRC var oraya git iyi çocuktur. Bora uslusoy a falan gitarlarını yapan çocuk odur. çokta para canlısı diildir.
ona bi göster istersen.
üzerine düşersen biraz iyi iş yapar sanırım.[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!

[Bu mesaj Numb tarafından 12 February 2004 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

7ender squire strat ile neler yapılabileceğini merak edenler, yolu ankaraya düşenlere manhattan ve gölge de çalan FLU nun gitaristi Kaan ı sorsunlar. ya da eksi sozluk te arayın bi ;)

bu arada gitarina ekstra bakım isteyenler ankara izmir cad. de Kenan a uğrayacaklar. Türkiye de 1 numaradır.[signature][hline]smthng about sx&drt :: profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

beyler saolun da ıyı ezdınız :) neyse ben o gıtarı alıncaya kadar anam agladı, siz de fender strattan bahsedıonuz nerdeeee. bu arada butun paramı amfıye ve pedallara harcadım o yuzden bı ara yanı gıtarım duzgunken ıstedıgm performansı alablıyodum da gıtar yalama oldu sorun bu ıste.[signature][hline]In Rock We Trust!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...