Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacking

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Ya bilemiyorum işte benimde aklımda hep o var.
Makinede Avira Antivir personal bide spybot search and destroy kurulu tarama yapıyorum bişey çıkmıyor.
Aslında bu konuda güvenlikle ilgili bi sticky konu olsa hangi antivirüs anti spy etkili başka yol yöntem varsa bir bilen anlatsa çok işe yarıyacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi geçtim dallamalar karakteri komple silseydi yada çıplak bıraksaydı anlardım(zaten para ve kasayı boşaltmışlar) ama üstündeki itemları silmeden hunterın bir ton engineering itemını niye silmişler onu çözemedim.

Birde sonuçta oyundaki herşey bir database üzerinden kontrol ediliyor ve oyunda yediğimiz her halt loglarda var. Bu adamlar nasıl yakalanmıyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Herşeyi geçtim dallamalar karakteri komple silseydi yada çıplak bıraksaydı anlardım(zaten para ve kasayı boşaltmışlar) ama üstündeki itemları silmeden hunterın bir ton engineering itemını niye silmişler onu çözemedim.

Birde sonuçta oyundaki herşey bir database üzerinden kontrol ediliyor ve oyunda yediğimiz her halt loglarda var. Bu adamlar nasıl yakalanmıyorlar?

O itemleri satıp parasını yolluolar.
Abi senn acc unla girmiş senn charını temizlemiş adamı nası yakalasın. Hadi ip den falan yakaladı diyelm yakalasa napçak adama?

Polisemi versin? Ne diye vercek?:D
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
valla bende orjinal norton vardı full update o şekilde hacklenmiştim sonra 2. hackten sonra avast kurdum birsürü trojan bulmuştu...

Aynen, vatandaşın birisi hesabıma girmiş. Allahtan 3rd bir program çalıştırmış, speedhack olduğunu düşünmüş GM ler hesabı kapatmış. Bende duacıyım kendilerine. Hesabım kapandığı için eternium rod hariç hiç bir şeye dokunamamışlar. O rod ta umarım kötlerine girmiştir.
BTW AVG nortonun bulamadığı 9 tane trojan bulmuştu. şu an sadece Kaspersky kullanıyorum ve halimden memnunum. Oyunu bıraktım ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:
İşte o para kime yollanıyor?
Hadi fake acc ye gönderdi, o kime gönderiyor, sonuçta gerçek bir acc de sonlanması lazım bu trafiğin...

o sabahtan akşama kadar bağıran wisp atan goldsellerlar varya onlar işte seni hackleyen adamlar oradan gold alan retardlar da var adamlar bi şekilde trafiğin içine sokuyor goldu ah den alışveriş yapıyorlar mesela benm 2.hackte adam işini tam bitiremeden açmıştım geri karakteri ah den gelen mailler falan vardı daha.
E bide kim gerçekten suçlu kim değil tam olarak bilemediği için blizz yapabilicekleri çok fazla şey de yok...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bir saat önce oyuna giriyim dedim ve şifrem yanlış diyip durdu.
Sonra şüphelenip gmsi olduğum guildin üyelerinden birini arayıp adamı uyandırmak zorunda kaldım.Arkadaş kontrol etti guild infodan ve benim girmediğim bir saatte charlarım ile giriş yapılmış.Fakat guild banktan sadece 20x nether cloth alınmış paraya ve diğer itemlere dokunulmamış.Charlara ne yapmışlardır allah kerim tabi.

Sonra panik yapıp şifremi değiştirdim tabi bunun için gizli sorumun cevabını yazmam gerekiyordu.Sonra yeni şifreyle yeniden deneyim dedim ama gene girmedi.Mailımı kontrol edincede "accniz hacklenmiş şüphesiyle 24 saat süreyle kapatılmıştır, " diye bir mail gelmiş.

Şimdi benim korkum bu lanet olası keylogger girmişse ve bende panik olup aceleden gizli soru cevabı falanda yazdım tabi bu da o hackerların eline geçmiştir.

Şimdi 24 saatten az vaktim kaldı bunların beni bu süre dolduktan sonra gizli soruyu kullanarak yeniden hacklememesi için neler yapmalıyım mailımı mı değiştiriyim ne bok yiyim balatayı sıyırdım kapı cam kırıcam sinirden 3 yıldır hacklenmeyen acc o kadar emek töbe töbe neyse...

Avg programı 10 adet virüs falan buldu tarama sonucunda ve bunlar temizlendi dedi.Hala format atmama gerek var mı ?? Çünkü şirket için yaptığım proje dosyaları ve daha bir sürü önemli şeyler var pcde ve bunları ayıklayıp bir dosyaya atmak çok uzun iş ve birazdan şirkete geçicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...