Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

makrolasak ta napsak

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaşlar şu sıralar rogue a fena sarmış durumdayım. ama action barlardan tasarruf etmek için sinister strike la backstabi tek tuşta toplayıp şu şekilde makro yapmak istiyorum. arkadayken tuşa basarsam bacstab backstab olmadıgı yerdede sinister. kendim bi iki denedim ama olmadı makro konusunda pek bişi çakmam da :D yardım edebilcek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Mantık olarak işe yarar, ama cast etme olayı backstapte sürekli değildi sanırım. Başaramadığı zaman en sonunda tekrar başa dönmez mi? Bir de 4. satır ne işe yarıyor?

Ekleme: Biraz önce denedim çalışmıyor. Backstap vuramadığında hiçbişey yapmıyor. Ama isterseniz blizz forumda şöyle bir konu mevcut. Rogue Macro thread v3
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır konu açılmışken ben de birşey sorayım. Şu macro hoşuma gittti;

/castsequence Shadowstep, Ambush

ama küçük bir sorunu var. Shadowstepten sonra eğer ambushu vuramazsa daho sonra tekrar kullanmak istediğimizde tekrar ambush yapmaya çalışıyor. Bu nasıl düzeltilir?
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Hazır konu açılmışken ben de birşey sorayım. Şu macro hoşuma gittti;

/castsequence Shadowstep, Ambush

ama küçük bir sorunu var. Shadowstepten sonra eğer ambushu vuramazsa daho sonra tekrar kullanmak istediğimizde tekrar ambush yapmaya çalışıyor. Bu nasıl düzeltilir?

/castsequence reset=30,target/combat Shadowstep, Ambush

Bu hali ile 30 saniyede bir yada target değiştirdiğinde yada combattan çıkınca resetlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...